Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Natur joghurtot hasmenesre?

Natur joghurtot hasmenesre?

Figyelt kérdés

19honapos babamnak napok ota hasmenese van,de csak reggel 1szer aztan egesz nap semmi....

Ma hivtuk a doktorneninket azt mondta 4-5napig probiptikum es enyhe dieta...

Neztem a netem a dietakat azt irja tejtermeket nem szabad,de nehol azt irja a natur joghurt olyan mint a probiotikum,es az en fiam imadja a natur joghurtokat de most nem tudom adhatok vagy sem?

Tudom a doki nenit.kellett volna megkerdeznem de inkabb arra.koncentraltam amit mond es mar nem akarnam zaklatni ujra igy szombaton....



#hasmenés #natur-joghurt
2017. ápr. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejtermeket nekunk is tilis hasmenesnel! Almat adtam neki, mert az fog.
2017. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, es sok krumpli es rizs!
2017. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élőflórásat lehet, az jó a beleknek.
2017. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Napok ota rizst krumplit almat banannal kap,megsem valtozott a helyzet.... :( most bizok a probiotikumban... Honnan tudom hogy egy joghurt elo floras?

(Kulfoldon elek es itt nem hirdetik ezeket...)

2017. ápr. 8. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Tény, hogy némelyik joghurtban van élőflóra, azaz jótékony baktérium, ami van a probiotikumban is. Viszont ha hasmenése van, akkor valóban tilos a tej és tejtermék, mert ezek fokozzák a hasmenést. És a joghurtban annyira minimális ezen jótékony baktériumok száma, hogy olyan amúgy is, mint halottnak a csók. A probiotikumban ezerszer több a jótékony baktérium, úgyhogy adj neki azt.

Illetve azt még hozzátenném, hogy ez nem hasmenés, ami a babádnak van. Ha hasmenése lenne, akkor nem napi egyszer lenne, hanem egész nap folyamatosan. Inkább ez napi egy laza széklet.

Viszont ennek is lehet oka. Miért nem küldi el a babád székletét széklettenyésztésre az orvosotok, ha már hosszabb ideje fennáll?

2017. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha hetfoig nem javul akkor ujra felkeresem,de ezt a lehetoseget nem is ajanlotta fel.... :(
2017. ápr. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!