Béres Csepp 4 évesnek?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a Béres Cseppet a gyerekemnek, mivel eddig Immunotrofinát szedett, de nagyon elhúzódóak a betegségei. És aki adta lehet adni iylenkor? Úgy értem most télen elkezdeni? Volt hatása? Köszönöm.
2017. nov. 1. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Eszedbe sem jutott gyógyszer helyett megfelelő zöldséggel és gyümölccsel tömni ? Nem is csodálom, hogy beteges a gyereked.
2017. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az én 20 hónaposom kapja, de ugyanúgy elkapja a taknyokat a bölcsi kezdete óta. Előtte talán kétszer folyott az orra. Cebiont, Vigantolt is kap.
2017. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetesen kap a gyerek megfelelően enni, sok sok gyümölcs-zöldséggel. Csak gondoltam bepróbálkozom a Béres Cseppel, mivel iylet még nem szedett. De köszönöm a hazsnos választ.
2017. nov. 1. 07:24
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Bármikor el lehet kezdeni. Mi is szedtük, de semmit nem használt.
2017. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Nyugodtan adhatod neki,(feltéve ha lenyeli mert elég rossz íze van.) Teába, gyümölcslébe talán elviselhető.

Hatásos, erősíti az immunrendszert.Mivel nem vitamin, kiegészítheted c és d vitaminnal.

2017. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
10kg fett bármikor adható, télen én is mindig adom kúra szeruen. De kell hozzá c vitamin a felszívódáshoz. Plusz nem art a vigantol.
2017. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Nálunk ilyen gond nem volt. Változatos étrend, sok mozgás a szabadban. Ettől erősödik az immunrendszere, nem attól, hogy 4 évesen már tömöd mindenfélével.
2017. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Annyira birom, amikor megkérdezik mivel lehetne segíteni plusszban a gyereknek, mindig akad 1-2 válaszoló aki benyögi, hogy ő rendesen ad enni a gyereknek azért nem beteges.

Tényleg vannak olyan szerencsések, akik mindent megúsznak. Én is ismerek ilyet. Anyuka nagy mellénnyel hirdeti, hogy milyen egészséges gyereket nevel. Persze főtt kaját csak az oviban kap, egyébként tényleg mindent megeszik, mert állandóan chips vagy gumicukor van a szájában, és 4 évesen vedeli a colát...hát anyuka nem sokatt tett az egészségéért.

2017. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Berest adok neki de hiszem hogy nélküle sokkal rosszabb lenne a betegség lefolyása. Ha taknyos jön a landzsas utifű szirup, csodákra képes az is!

Akinek nem beteg a gyereke annak otthon ül a nehy fal között nulla közösségi élettel. Akkor elég a gyümölcs :))

2017. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekem van, ugyanazt eszik, meglepő módon.. az egyik eddig egyszer volt beteg, plusz nátha, a másik a kéz és láb ujjaimon se tudnám megszámolni, és ő csak 4 éves. Szóval csókoltatom a zöldség gyümölcs miért tömöd vitaminnal - emberkéket. Ja és eddig csak elvétve kaptak vitamint.

Én is béres cseppet fogok adni, ha végre meggyógyul és elfogy az immunerősítője.

2017. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!