Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Titkoljátok a fejtetvességet...

Titkoljátok a fejtetvességet vagy figyelmeztetitek a szülőket?

Figyelt kérdés
A minap történt hogy a lányom elég sűrűn vakargatta fejét,mivel oviba jár egyből azt a következtetést vontam le, hogy tuti valami tetű van a dologba!Megnéztem és valóban tetveket találtam a fejében,mondanom sem kell kocsiba be,és azonnal patika!Gyorsan lekezeltem a haját ami egyébként majdnem a fenekéig ér,majd gyorsan üzentem a facebookon keresztül a szülőknek hogy ellenőrizzék a gyermekeiket mert a lányom tetves lett!Viszont ami most jön arra nem gondoltam,az óvónőknek "nem tetszett" hogy a szülők tudomást szereztek a parányi albérlőkről!Könyörgöm miért kell úgy titkolni a tetveket mintha valami nemi betegség lenne?Miért nem szólnak az óvónők ha tetves gyerek van a csoportba?Tudom hogy személyiségi jogok miatt nem nevezhetik meg kitől ered a dolog,de én ezt nem is kérem tőlük csak azt ,hogy szóljanak ha gond van!Utólag kiderült ,hogy tavaly illetve az azt megelőző évben is sok tetves gyerek volt a csoportba ,de valamiért akkor ezt mindenki titkolta,ami szerintem egyáltalán nem korrekt!

2018. jan. 15. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem korrekt, szólniuk kellett volna. Szerintem jól tetted, hogy te szóltál.
2018. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg KÖTELEZŐ értesíteni a többi szülőt, és ez nem a te dolgod lett volna...
2018. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta az óvónő az egyik anyukának ,hogy ők szólnak hogyha indokolt!Szerintem ha már 1 tetves gyerek van a csoportba az is sok, és indokolt!Vagy megvárják míg az egész csoport tiszta tetű lesz?Nem értem mire fel ez a nagy titkolózás!
2018. jan. 15. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalból lel kellene jelenteniük. Biztos akkor több lenne a meló az ágyneműkkel stb.
2018. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk az óvónők ki szokták írni, vagy köremailt küldenek.
2018. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es erre nem is gondoltam még..lehet igazad van és el akarják kerülni az ellenőrzéseket és a fertőtlenítést!
2018. jan. 15. 13:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lenne az ideális ha a mi óvónőink is ilyen "segítőkészek" lennének!
2018. jan. 15. 13:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!