Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kruppos gyereknek melyik a...

Kruppos gyereknek melyik a legjobb hidegpárásitó/inhalator?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Boneco párásítónk és Omron inhalátorunk van. Mindkettőbe Salvus vizet teszek, ha szükség van rá.
2018. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk Medel Family van, ezt a fajtát csak azért nem ajánlom, mert ha elromlik/elvész valamelyik alkatrésze, sehonnan sem lehet pótolni, ha lejár a garancia ( legalábbis Debrecenben nem). Amúgy szuper kis gép. Én sajnos valahová úgy elraktam a porlasztófejét, hogy nem találom, így használhatatlan. Megrendeltem hozzá egy ilyen alkatrészt még tavaly decemberben a

Debrecenben található legnagyobb gyógyászati segédeszköz boltban (a kisebb boltok ezt a céget ajánlották, mondván, hogy ők biztos tudnak rendelni...). Háromszor hívtam őket, hogy mi újság a rendeléssel, de még mindig nem jött meg az alkatrész. Nemrég volt az Aldiban inhalátor akciósan, végül onnan vettünk egyet, Medisan a márkája. Ugyanazt tudja, mint a Medel, nagyon szuper. Míg nem vettünk újat, addig egy hétre a gyerekorvosi rendelőből kölcsönöztünk egyet betegség miatt. A márkája nem jut eszembe, de ugyanazt nyújtotta, mint bármelyik az előzők közül. Mondjuk a Medel esetében eszembe jutott valami kisebb hiba: a szilikon cső használat közben gyakran lejött a porlasztófej tartályáról, ezért ott inhalálás közben kézzel kellett tartani. Ez a probléma több év használat után jelentkezett (kb. 10 év után), mondjuk mi elég sokat használtuk, mert a lányom és a fiam is krupposok voltak.

2018. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. A Bonecot nèztem èn is.

Első, ti együtt használjátok vagy hogyan? Melyiket ajánlod ha csak az egyiket vennèm meg?

2018. márc. 24. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használom. Párásítani szinte egész télen kell nálunk. Tömblakásban lakunk, nagyon száraz a levegő. De ha nincs tünet, akkor csak vízzel. Ha náthásak lesznek, megy bele Salvus is. Az Omron inhalátort hurutoldásra és roham esetén vesszük elő. Úgyhogy nekünk mindkettő kell sajnos.
2018. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy olcsó sencor párásítónk van, de ritkán használjuk, inkább nyitott ablaknál alszik, ha baj van.

Philips respironics inhalátorunk van, azt írta fel az orvos. Volt kölcsönben (kétféle) omron is nálunk, szerintem egy kutya. A hangja ennek is, annak is, ment egy traktor, funkcióját tekintve meg tök ugyanazt tudja.

2018. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Venta hidegpárásító, légtisztító – nem olcsó, de nagyon jó (kb.12 éve használom)
2018. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!