Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt más is, akinek a...

Van itt más is, akinek a gyereke évente többször is átesik hiányos víruson?

Figyelt kérdés
Ebben az évben ez a harmadik...annyira elegem van.... Most kórházba is került miatta..Ki lehet ezt nőni?
2018. aug. 23. 22:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Hanyôs hasmenéses vírust akartam írni.
2018. aug. 23. 22:27
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg otthon nálatok nincs lefertőtlenítve a lakás, és folyamatosan visszakapja. Mindent le kell pucolnod.
2018. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét miket kapott el? ( rota, adeno, kalici, szalmonella ?) Gyerekfertőzőn dolgoztam, volt gyerek aki mindig visszakerült.
2018. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi Köze az itthoni takaritashoz első... Jelenleg nem is otthon vagyunk. Nem kérték konkrét vírus vizsgalatot eddig.
2018. aug. 24. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg neki adni immunerősítőt. Kisfiam 4 eves. 1 adeno +1 calici virus. Mnkétszer kórház. Azota hála égnek nem kapta el pedig vegigment a csoporton most is valam hasonló. Viszont nem is beteges már. Kapta tavasszal az immunotrofinát es most is kezdjük

En egyszer sem kaptam el, pedig végig vele voltam. A gyerek fertőzön mondta doki hogy immunrendszer kérdése is.

2018. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.5 éves a lányom,eddig 4x voltunk 1-1 hetet kórházban hányás hasmenés miatt. Egyszer sem nézték meg,mit kapott el.
2018. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!