Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Elkaphatja a 6 hónapos babám...

Elkaphatja a 6 hónapos babám a tüszős mandulagyulladást tőlem?

Figyelt kérdés
Sajnos ma reggelre észrevettem, hogy fehér pettyek vannak a mandulámon, eddig csak piros volt picit. Kézfertőtlenítőt használok kézmosáskor, de aggódom hiszen éppen fogzik, ráadásul emiatt elég nyűgös és többet kell ölbe venni. Aludni is csak úgy alszik el. A barátnőm szerint még nincs is mandulája, most alakul ki. Igaz ez???

2018. szept. 5. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne vicceljen a barátnőd!Már ,hogyne volna mandulája???Úgy született, hogy volt neki.

Tegyél a szád elé maszkot, ha fölé hajolsz köhögni zsepibe köhögj és mosd a kezed mielőtt hozzá nyúlt.

3 hónapos volt a babánk mikor mandulagyulladásom volt.Maszkot tettem a szám elé, nem kapta el.

2018. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Értelmes a barátiköröd, úgy látszik.

Persze elkaphatja. szoptatsz? Ha szoptatsz akkor valószínű nem fogja elkapni mert átmegy vele az antigén. Ahogy írták előttem, vegyél maszkot mert csepp fertőzéssel terjed és szellőztess sűrűn szinte legyen állandóan nyitva az ablak. Mást nagyon tenni nem tudsz, ha elkapja , hát ez van, ez legyen a legnagyobb baja az életben.

2018. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elkaphatja, de nekem a 2 éves és a 2 hónapos se kapta el szerencsére, szóval nem törvényszerű. Érdekes amúgy, mert hasmenés, nátha, torokgyulladás simán végigment az egész családon pár nap leforgása alatt.
2018. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!