Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 22 hónaposnak köhögés ellen?

22 hónaposnak köhögés ellen?

Figyelt kérdés
Van itthon baby luuf illóolajos balzsam, de azt két éves korig ajánlják. Neki még hatásos,vagy valami erősebb féle kell? Mit vegyek neki? Holnap lesz délután orvos, de addig is szeretném enyhíteni neki. Száraz köhögése van.
2019. febr. 17. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A baby luuf nagyon jó, akár egy felnőtt is használhatja, kicsit kidugulhat tőle az orra, de a köhögést nem csillapítja szerintem. Én inkább azt venném, amit a doki ajánl, vagy esetleg a gyógyszerészt kérdezd meg, én semmit nem szoktam rá adni, ha nagyon erősen köhög, akkor dokihoz megyünk, bár a múltkor ő sem adott rá semmit.
2019. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Méz nagyon jó, sok folyadék és fújja ki mindig az orrát. Köhögésre még kiváló a vöröshagyma héjából főzött hagymatea.

2 evőkanál cukrot karamellizálsz egy fazékban, amikor szép világosbarna, felöntöd fél liter vízzel, vigyázz, mert bugyogni fog, tovább főve a karamell szépen feloldódik. Beleteszel 2 vöröshagyma megmosott héját és felforralod, majd kicsit állni hagyod.

Nagyon jó és kicsik is bátran ihatják.

2019. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Három éves korig mehet a Baby luuf, mert a Kinder luufot csak 3 éves kortól lehet. Nyilván nem esik ki egy év, amíg a gyerek "Luuf" nélkül marad, használd nyugodtan a Baby verziót. Mi 3 éves korban váltottunk Kinder verzióra, addig a Babyt használtuk.


Párásítsd a levegőt, mást ezen, meg a balzsamon kívül nem

igazán lehet két éves kor alatt, ami recept nélküli.

2019. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lándzsás útifű szirup (Jutavit márkájú , mert abban nincs alkohol).

Elméletileg 3 éves kor alatt nem ajánlott, de a szükség törvényt bont. Az én babámnak segített 1 éves korában, patikusi javaslatra.

(pajzsmirigygondok esetén sem ajánlott)

2019. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!