Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Agyhártyagyulladás B elleni...

Agyhártyagyulladás B elleni Bexsero védőoltást beadatjátok/beadattátok 1 évesnél fiatalabb babátoknak? Ha igen, mennyi idősen? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden mast beadtattam ami ajanlott, ezt nem. Sajnos ezt nem engedhettuk meg magunknak.. Ha nem ennyibe kerulne beadattam volna.
2019. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, az ára miatt. De épp most tervezzük beadni, mert 2 éves kor felett már csak kettő kell.
2019. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen beadatjuk: 11 hónapos lesz az elsőnél. Nálunk a pénz nem számít és mindent szeretnénk neki beadatni amit csak lehet. Sosem bocsátanánk meg magunknak ha azért lenne beteg mert mi nem adattunk be neki egy oltást, legyen az akár egy egyszerű bárányhimlő.
2019. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beadattuk. Ha jól rémlik, akkor 6 hónapos korában kapta először, 9 hónapos kora körül a másodikat, és két nappal ezelőtt, 17 hónaposan a harmadikat.
2019. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 hósan fogjuk kezdeni. Minden ajánlottat tervezünk neki beadatni, de ezt mindenképp akartam. Nagyon durva ez a betegség, nem kockáztatok. Épp nyomozom, hol olcsóbb, mert tizenezres különbségek vannak patikák közt.
2019. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 es 9 honaposan kapta
2019. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!