Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek jàrható út?

Szerintetek jàrható út?

Figyelt kérdés

Gyermekem lassan bölcsibe menne, mert vissza kell mennem dolgozni de mehezen talàlunk megfelelőt

Àllamiba nem szívesen,Csana dràga,főleg,ha folyton beteg lesz akk betegàllomànyból kell fizetni

Viszont én el tudnék helyezkedni gondozónőként egy csalàdi napköziben, és jöhetne velem

Szerintetek nehez lenne neki, hogy màs gyermekkel is foglalkozom?

Vagy, hogy màsok a szabàlyok, mint otthon?

Szerintetek ez jàrható ut?



2020. aug. 17. 23:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahol én élek, van egy magán óvoda és bölcsőde egyben. Egy család csinálja, nagymama, és lányai... Azok gyerekei is oda járnak, és csoda, de a gyerekekkel egy csoportban vannak, és ugyan úgy tudnak foglalkozni más gyerekkel is, kiváló ismeretekkel indult útnak az 1 osztályba idén az unoka húgom...


Azért, mert mással is kell foglalkozni, a tiédet nem kell elkuldeni... Szerintem. Legalábbis én ezt láttam nálunk, és jól működött... Persze ott a gyerekek is együttműködtek, mert ebbe születtek már bele.


Ha ezt az utat is választod, akkor is érdemes jó sokat beszélned vele erről, és semmiképpen nem küldeném el, hanem talán bevonnam, segítsen ő is, pl beszoktatasban vagy alapból bármiben.

2020. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%
Elvileg nem lehet a csoportodban a saját gyereked. Másik csoportba kerülne. Pont amiatt, mert ő még nem érti hogy az anyukája miért foglalkozik más gyerekekkel és nem csupán vele. Neki mindig és mindenhol az anyukája vagy, nem pedig a daduska meg gondozó néni. Szóval szerintem ez nagyon rossz ötlet.
2020. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!