Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással voltam együtt...

Megszakítással voltam együtt barátommal rá 2 hétre megjött Meg volt minden jelem 5nap késéssel megjött következő honapban Viszont elég sűrűn van hányingerem És olyan érzésem van mintha valaki az ujjával nyomkodná a hasamat.. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 17:17
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki hátha van másnak ilyen tapasztalata:)
2020. júl. 4. 17:28
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Tehát már kétszer menstruáltál azóta. Akkor nem vagy terhes.
2020. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Akármelyik nőnek lehet ilyen tapasztalata, de ha ő nem lett terhes te se lehetsz? Igen, estek már teherbe megszakítással, és igen, van akinél előfordul az első pár hónapban mesntruáció, vetélés nélkül. Most megnyugodtál?
2020. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
20%

"Tehát már kétszer menstruáltál azóta. Akkor nem vagy terhes."

Ha nem értesz hozzá ne kommentelj. Ritka, de előforduló eset.

2020. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Azok bélgázok
2020. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Most komolyan... egy 2-3 hós magzat mi a fenével nyomkodna belülről? Az első babát átlagosan 15. hét körül kezdik érezni és akkor sem ujj nyomkodós érzés.


Vérzés után nem vagy terhes... ha meg igen, akkor a teszt pozitív lesz, ha csinálsz egyet, ami szerintem totálisan butaság, meg az is, hogy mensi ellenére babára gyanakszol (manapság mindenki terhesnek hiszi magát, mert vérzik, pedig az pont, hogy az ellenkezőjét jelenti, mi az isten van a mai nőkkel? És ilyenek lesznek anyukák... ) Bocsánat, de számomra érthetetlen és hihetetlen az egész felvetése.

2020. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem növessz agyat
2020. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
24%

Oké, akkor ne hívjuk menstruációnak. De attól még...

[link]

[link]

[link]

2020. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Gobfoltam, hogy megjelenik pár ilyen fogyatékos, aki erőlteti, hogy de igenis van, aki menstruált a terhesség alatt.


Nem, nincs. Az nem menstruáció.

2020. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Na jött a sok okos!

Tisztázzuk akkor mert így nem volt érthető

Beszéltem egy orvossal még nagyon karantén idején és azt mondta ha megjött nyugodjak meg nem lehetek terhes! Muszájból ne menjek vizsgálatokra karanténkor..

Azokhoz a nőkhöz szerettem volna fordulni, akik át éltek ilyet.

2020. júl. 4. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!