Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek jó dolog a bölcsőd...

Szerintetek jó dolog a bölcsőde, vagy egy szükséges rossz?

Figyelt kérdés
Ma került szóba, hogy jelentkezzünk e bölcsibe vagy maradjak itthon oviig.Nem mondom, hogy nem számít a pénz, de ha úgy van,kibírnánk oviig. A munkahelyem rugalmas, de annyi érv van pro és kontra, elbizonytalanodtam. Adjam bölcsibe úgy hogy nem létszükséglet? Ki mit gondol? Nagyon érdekelnek az egyéni vélemények

2020. aug. 31. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekfüggő. Aki érett rá és igényli a gyerektársaságot, annak jó. Aki csak sírna ott egész nap, annak otthon a helye.
2020. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Szükségtelen rossz, ha megoldható, hogy otthon maradj vele.
2020. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Csak hát ugye ez nem derül ki csak akkor mikor már ott van 😊 köszönöm
2020. aug. 31. 17:22
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Elég jól előrejelezhető azért. Mondjuk ha egy gyerek menekül a játszótéren a többi gyerektől, az nyilván még nem érett a társaságra.
2020. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Csak ismered a saját gyereked.
2020. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Aki anyagilag megteheti, szerintem maradjon otthon vele. A védőnő nekünk ezt javasolta legalábbis. Ha nem lenne útban a kistesó, most én is dilemmában lennék, mert a pénz miatt a bölcsi lenne a jó megoldás.
2020. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

6, útban?😒

Az szár ügy. Inkább úton, nem?

2020. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Én nem bánom, hogy kimaradt a "harap a gyerekem/ vagy harapják a gyerekem" korszak, illetve az "egy pelenkában aszalták egész nap" időszak azzal, hogy csak oviba ment.

Előre félek , hogy másodiknál hogy lesz, mivel áprilisban tölti majd,így kikerülhetetlen (ovi áprilisban nem veszi be, 3 előtt ritkán érettek az ovira).

2020. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

A fiam szociális a kezdetektől fogva. Szerencsére egy csodás bölcsibe járt, én a jó munkahelyemen dolgoztam, idilli volt az egész. No de..

Élet függő. Mi például nem tehettük meg hogy otthon maradjak és én is vágytam már a felnőtt társaságra.

De van aki szívesen otthon marad és anyagilag sem megterhelő. Így ismétlem: élet függő. Amibe beletartozik a gyerek személyisége is.

2020. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Nagymamám volt a bölcsi igazgatónője, amikor én jártam, szóval csak jó emlékeim vannak, és a nagyobbik lányom is jól érezte magát 2 éves kora után. Ezzel együtt azt mondom, a bölcsőde szükséges rossz, és egy kétévesnek sincsen rá valós igénye. A gyerektársaság iránti igényét szuperül kielégítheti a rendszeres játszóterezés, meg mindenféle közházas baba-mama programok.
2020. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!