Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Városi bölcsibe év közben is...

Városi bölcsibe év közben is be lehet iratni a gyerekeket vagy csak augusztusban?

Figyelt kérdés
úgy gondoltam h itthon maradok vele oviig,úgyis bármikor jöhet a kistesó. De nem akar jönni és azzal 25ezerrel itthon maradni nem hangzik túl jól. Azt sem tudom h a munkahelyemre vissza tudok e menni így évközben( ált. iskola)

2020. nov. 15. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsi függő. Én áprilisban vittem
2020. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hely, bevehetik év közben is.
2020. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá. Van hogy évközben is van üresedés - mi is évközben költöztünk másik városba.

Mondták is, hogy jó ha előre tudják mikortól nem leszünk, mert akkor jöhet a helyére más.

Hívd fel őket és biztosan megmondják, náluk mi a helyzet.


Pl ahova költöztünk, évközben senkit nem vesznek fel (egyikbe se), mert itt központi felvételi van szeptemberre és telítettek is a csoportok.

2020. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha van férőhely, lehet év közben is. Barátnőm kisfia jövő héten kezd.
2020. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helytől függ, hívd fel őket.
2020. nov. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!