Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiben udvarra kimenetelkor...

Bölcsiben udvarra kimenetelkor mit adnak a gyerek lábára?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva kezdi a lányom a bölcsit, nagyjából elmondták, hogy miket kell vinni. Kinti cipőt nem kértek úgymond, csak a benti cipő van a listán. Akkor azt adják rá, amiben reggel megy? Én ha beviszek egy állandó kintit ami ott lesz a kis szekrényében a többi ruhával együtt, akkor ráadják azt ugyan, vagy nem fognak vele foglalkozni? Lehet nekem vannak csak ilyen buta ötleteim, de a közel 30 ezres csizmáját nem szánom feltétlenül az udvari rohangálásra, arra itthon is egy olcsóbbat használunk, és arra gondoltam vinnék be egy fix váltót. Vagy ezért utálni fognak? :D
2021. jan. 12. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Akkor azt hagyod csak kint, amit akarod, hogy ráadjanak.
2021. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Beviszed a gyereket reggel a csizmában, de egy másik "játszósat" hagysz neki ott helyette, a csizmát meg akár elhozod. Vagy alapból játszósba viszed és ennyi.
2021. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Azt a cipőt hagyd kint a cipőinél amit rá akarsz adni. A drágát meg rakd el a szekrénybe. Azt adják rá smi kint van.
2021. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Vigyed az olcsó cipőbe és kész.

Ne variáljál mert 10en x gyereket öltöztetnek,azt fogják rá adni ami a cipőkhöz le van rakva.

2021. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem flancoltam soha ezen. Az én fiamon is "csak" 25 ezer forintos cipő van, azt adják rá. Ezek a cipők goretextesek gyönyörűen meg tudod takarítani akár minden nap ha koszos úgy, hogy belül egyáltalán nem lesz vizes. Van még 2 kisiskolásom is, látnád sokszor milyen sáros a csizmájuk. Sokszor az öltözőben sincs annyi hely, hogy 2 kinti 1 benti cipőnek legyen hely, úgy, hogy 1 szekrényt valószínűleg többen használnak. Valószínű nem fognak ezért utálni, de szerintem oly felesleges.
2021. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Voltunk bent a bölcsiben, saját szekrénye lesz tárolóval, azzal nincs gond, van nekik elég. 6 "gyereke" van max egy gondozónőnek amúgy.

De akkor vagy a játszósban hordom majd, vagy azt hagyom akkor elől mindig, inkább az utóbbi :)

Köszi a válaszokat.

2021. jan. 12. 13:34
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Vidd a játszósban bölcsődébe.

Bár azt nem értem, hogy a másikat mire tartogatod? Örülhetsz, ha még egy szezonra jó lesz. Utána biztos nem.

2021. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Olyan ruhában-cipőben vidd be, amit nem sajnálsz. Tuti nem adnék rá 30 ezres csizmát a bölcsibe. A lányomnak voltak szebb cipői, és voltak bölcsis cipői, amiket nem sajnáltam, ezeket általában a Deichmannból szereztem be, a célra tökéletesek voltak. Sok a gyerek, kevés a gondozó, és nagyon melós ebben a téli időszakban felöltöztetni őket. Alapból két gondozó volt egy csoportra, ha az egyik gondozó nem tudott menni valamiért, ki se mentek, mert mire felöltöztek volna, jöhettek volna be.


Persze úgy csinálod, ahogy te szeretnéd, de azért ne lepődj meg, ha lesz olyan, mikor a szebbik cipőben viszik ki az udvarra. Nálunk rendszeresen tűnt el hajgumi, vagy került a sapka, sál másik szekrénybe, valószínűleg ott sem fognak tudni 100%-osan minden egyes nap az összes szülő összes nyűgjére figyelni.

2021. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja végülis igaz, nem akkora tragédia ha azt adják rá sem.
2021. jan. 12. 14:02
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk nagyon okosan volt megcsinálva. Mindenki normális cipőben vitte a gyerekét, hogy valahogy kinézzen az utcán, boltban, stb. Ezt a cipőt odarakták a cipőtároló szekrénybe, mikor levették. Mindenki szezononként vitt be kinti cipőt is, ezt egy bazi nagy szennyeskosárszerűségben tárolták, na az mindig tiszta dzsuva volt, csupa olcsó cipő.. Amúgy mivel nálunk a bölcsiben 2x2 órát voltak udvaron csak délelőtt(délután is kint volt 2 órát), ezért kintre is geox cipőt, meg szamost vettem, mert velem nem rohangál és mászik ennyit, szóval fontosnak tartottam hogyha mozog minőségi cucc legyen a lábán. A benti cipője volt gagyibb, mert azt nagyon keveset használta, akkor is inkább ült vagy aludt, vagy játszott, aztán volt az elegáns cipője, amit nem szabadott sározni, azzal hordtam városba vásárolni.


Senki sem fog utálni ezért! Viszont, ha rossz helyen éltek, számíts rá hogy benyúlják a csizmáját..


Egyébként milyen cipő az, ami 30ba kerül? Vagy akkor vetted meg, amikor a legdrágább volt?

2021. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!