Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akiknél kicsit távolabb van a...

Akiknél kicsit távolabb van a bölcsi, ilyen időbe előveszitek a babakocsit? Tudom, hogy 2,5 éves gyereknek már nem való, de azért esőbe kicsit hosszú nekünk az út egy sétára.

Figyelt kérdés
ápr. 24. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Simán. Ne viccelj. 4 éves lesz nyáron a lányom, már oviba megyünk, közel is van, de még így is felraktam reggel gyorsan a babakocsira a fellépőt, hogy a két gyereket egyszerre toljam. Amúgy rollerrel meg biciklivel meg ilyesmivel szokott jönni mellettem/mögöttem/előttem. A kicsit (1,5 éves) meg még babakocsiban viszem amúgy is, ha lábon jönne, sosem érnénk oda sehova :D
ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi rossz időben (eső, hideg nagyon erős szél) kocsival megyünk. Ha az nem opció akkor ha megül a babakocsiban akkor mindenképp azt vinném.
ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Mi az, hogy 2,5 évesnek nem való? Ne legyél már birka...
ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
71%

Simán. Engem sosem érdekelt, hogy mit szólnak mások. Ha oda akartam érni valahová, beraktam őket a babakocskba és mentünk. Kocsink nekünk sincs, valahogy meg kellett oldani.

Más kérdés, hogy a gyerekeim elég sokáig szerettek is "babakocsizni".

Egy 2,5 éves gyerek még egyáltalán nem nagy hozzá.

ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Megint kezdődik, ha nincs autód ne legyen gyereked sem lepontozós műsor. Nem mindenki tud autót fenntartani, értsék már végre meg azok, akiknek meg a valagukhoz van már nőve az az autó.


Kérdező, ha nektek így megfelel, akkor csináld így. Állítólag én 3 évesen is imádtam a babakocsimat, én már csak haloványan emlékszem.

ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a bölcsiben volt babakocsiparkoló, ahol álltak sorban a járgányok délutánig. :) Na jó, mellette volt pár kismotor is, a vagányabbaknak :D
ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos én már eladtam a babakocsit mert úgy 1,5 éves kora óta nem hajlandó beleülni 🤣 mi egyébként sétáltunk esőben is mindig.

Fogja a kis esernyőjét es úgy megyünk.

ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Direkt 22 kg-ig használható sportbabakocsit vettem. Rohadtul letojom, ki szerint hány éves korig való a babakocsi, ha nem cipeli helyettem a félúton elfáradó gyereket.
ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Mit jelent a kicsit távolabb?
ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Simán, sokkal gyorsabb így. Bölcsiben sorakoznak a babakocsik. Kismotor jobb lenne de az én 2,5 évesem nem hajlandó használni.
ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!