Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beadhatom így bölibe?

Beadhatom így bölibe?

Figyelt kérdés

Falun lakunk, a megyeszékhelyen lenne egy munka ahova rokonom szervezne be, tehát kb fix, hogy mehetnék.

Gyesen vagyok még, a faluban csak ovi van, de a fiam még csak 2 éves múlt, nem szobatiszta, így csak bölibe mehet.

Ahol lesz munkám,a megyeszékhelyen, ott is betudom iratni bölibe? Ha igen, akkor: Mik a feltételek, elvárások, illetve fizetni kell érte?


2021. febr. 10. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hely felvehetik. Ott kelk érdeklődni.
2021. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a böli?
2021. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

a bolcsik általában a saját településük gyerekeit vehetik fel. nálunk pl. jegyzői engedéllyel lehet felvenni a vidéki gyereket. de ha nincs hely, akkor se. hívd fel a bolcsit, fognak tudni válaszolni a kérdéseidre.

feltételek: munkaltatoi igazolás kell mind2 szülőtől, a lakcím helyi vagy jegyzoi engedély. fizetni akkor kell, ha az egy főre jutó nettó jövedelem meghalad egy összeget (ez nem tudom hogy most mennyi, legutóbbi amiről tudtam 120-130ezer környéke volt).

2021. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!