Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ezek után kockázatos és...

Ezek után kockázatos és felesleges a bölcsőde?

Figyelt kérdés
Flórácskám még csak 10 hónapos,de már gondolkodunk beadni bölcsődébe,beszélgettem anyukákkal akiknek ide járnak a gyerekei,és nagyon negatív véleményeket hallottam,azt is mesélték hogy ment a gyerekért és ki volt terítve a ruhája, megkérdezte hogy mi történt,és hát a "kedves"Kati néni azt mondta hogy nem viselkedett a gyerek és leöntötte egy pohár vízzel,hát köszi szépen,így bízzon meg bárkit is az ember,és még hasonló példák... Vissza mennék dolgozni,de elbizonytalanodtam,talán azért is érdemes lett volna beadni, hogy szokja a gyerekek társaságát,óvónőket.Sajnos csak ez az egy intézmény áll rendelkezésünkre,Szerintetek lenne megoldás?

2021. jún. 20. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Magánbölcsőde vagy bébiszitter egész napra. Ami persze kb. elvinné a fizetésedet, tehát csak akkor jó megoldás, ha a munkád a hobbid is.

Ilyen bölcsődébe én se adnám be. A bölcsőde nem kötelező, és helyette gyeden vagy gyesen lehet lenni.

2021. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez mondjuk nem hinném igaz lenne mert nem öntheti le vízzel. De ha mégis akkor brutál rossz lehet a gyerek
2021. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, de a firrásod tuti megbízható?

Mert én ilyet még oviban sem tudok elképzelni, nem higy bölcsiben

Körül járnám ezt a dolgot, mert nekem durva túlzásnak tűnik.


Nálunk az ovivan ha hisztisrk, kiküldik arcotmosni. Ezt tudnám elképzelni úgy h kimegy a gyerekkel megmosni az arcát, de az lepocsolja magát, így vizes lesz

2021. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát pedig nekem ezt szemtől szemben így mondták,nem hinném hogy túlzás lenne,teljesen megbízható személytől hallottam
2021. jún. 20. 19:52
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert az anyukák nem is szeretnek túlozni ha a picike szemük fényét bármilyen atrocitás éri 😂
2021. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán felmerül opcióként, hogy ilyen bölcsődébe beadd a gyerekedet? Amúgy meg nem kéne egy egyévest bölcsibe adni, nem ott a helye. Az egészséges személyiségfejlődéshez legalább két és fél éves koráig a szülő mellett kell nevelkednie. Keress otthon végezhető munkát.
2021. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez döbbenet!

És ezt még be is vallotta a nevelő az anyukának?!

Egyáltalán nem félve attól h esetleg kirúgják emiatt stb....

Még mindig azt mondom h kérdezz meg másokat is, mert ez nekem sántít

2021. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ennek kamu szaga van, vagy nem anyuka értette félre vagy te anyukát? Pl a gyerek öntötte le magát egy pohár vízzel hiszti közben?
2021. jún. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Jaja, rendkívül hihető történet.

Nálunk anno volt olyan, hogy a gyerek nem kapott ebedet: valóban nem, mivel borsofozelek volt, amit utál, és a xemet gondozónő csinált neki helyette pár szelet vajaskenyeret. Aztán volt oylan is, hogy meztelen kellett tornazniuk: itt az egyik kisgyerek öltözés közben berohant a csoportozójába meztelen.

2021. jún. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Egy 10 honapost beadni?Szerencsétlet gyerek....🤦😳😳
2021. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!