Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más bölcsődébe is 30 meg 34...

Más bölcsődébe is 30 meg 34 fokban dolgoznak a dolgozók?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon elegem van, meg lehet dögleni ebben a melegben.
2021. jún. 29. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
😂 Akkor járj esőtáncot.
2021. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van légkondi az óvodában és a bölcsiben is, és nagyon kellemes hőfok van a csoportokban. De mikor az udvaron vannak a gyerekek, akkor igen, 35-37 fokban is dolgoznak, azzal nem nagyon lehet mit tenni.
2021. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Az semmi, itt a hőségriadó kellős közepén is kiterelik a gyerekeket az udvarra.
2021. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, a szobában van annyi olyan meleg. Itt nincs klíma és hiába van nyitva ablak ajtó, huzat minden ugyanolyan meleg van. És akkor még így is 2*10 perc szünet
2021. jún. 29. 13:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ablakokat pont hogy be kellene csukni és lesötétíteni. Reggel pedig a nyitós kiszellőztet. Mi így csináljuk, rohadt meleg van, de így valamennyire bent is kibírható.
2021. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem mi a problémád de én ilyen esetben a gyerekek miatt is aggódnék, ezzel valamit muszáj kezdeni. Felnőttnek is egészségtelen egyébként, én kilennék az tuti, de a gyerekeknek sem jó.
2021. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Akkor a szülők dobjanak össze klímára.. mert az önkormànyzat semmire sem ad pénzt, főleg hogy most megszorítások vannak.

Az udvaron legalább van àrnyèk, valamennyire a levegő is jár, folyamatos folyadèk pótlás van.. nagyobb térben vannak, mint bent a csoportban.. hiába van elsötétítve és van berakva egy kis ventillátor, semmit nem ér, ráadásul majdnem fullon van a csoport, a 4 fal

Között hamar elvész a maradèk oxigén, ontjàk magukból a testhőt..


Amelyik szülőt zavarja ez, ne vigye bölcsődébe.

Minden dolgozónak nagyon nehèz ebben a melegben, pláne ha elmegy a másik szabadságra, és el

Kell látnia a 14 gyereket.

Folyik a víz mindenkiről.

A folyadékpótláson és a kevesebb textil használaton kívül más megoldás nincs. Ebèd előtt letusolni a gyerekeket, még ezt szoktuk, hogy felfrissüljenek…

2021. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

7!

Sajnos rengeteg helyen nem tudják megengedni a szülők a klíma kifizetését. Sokszor még a párszáz forintos csoportpénz is problémát okoz...

2021. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha pedig összedobnák klímára, akkor a klímaellenesek panaszkodnának, hogy nyolckeresztes hideghalált kap a gyerekük. Hallgatom én is eleget, amikor a kocsiban be merem kapcsolni a klímát 2 másodpercre (gyerekre megy a huzat, jön a legionella, most fürödtünk és lehűlt, még nem fürödtünk és felhevült, blabla. Sose lenne vége a vitának.
2021. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, én arra értettem, ha szülő problémázik ezen.

Nyilván tudom az anyagi helyzetüket, amikor tényleg problémát okoz a tisztasági csomag behozatala..

De inkább kiviszem a gyerekeket a melegbe, ahol árnyékban vannak..

Hálisten nálunk van egy párakapu, amit használunk is..

De a csoportban szerintem még rosszabb a helyzet!

Sokszor aludni sem bírnak a gyerekek..

2021. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!