Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha magánvállalkozó vagyok és...

Ha magánvállalkozó vagyok és néha kevesebbet-neha többet kell dolgoznom akkor a bölcsibe hogy hagyhatom a babát? 8órara lehet és érdemes mindig hagyni hogy ne okozzon zavart a babánál?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen zavart? Nalam bolcsis lett 6 oraban, vallalkozo vagyok eltero mennyisegu munkaval, 2-ig van bent.
2021. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan zavart hogy egyszer 3óra után veszem ki , egyszer 8ora után. Nyilván nem szeretném így hanem minden nap ugyanakkor.
2021. aug. 27. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
8 óra után kizárt. Max 18-ig van bölcsi.
2021. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy három/nyolc óra ott létre gondolsz?
2021. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk most kezdte a lányom és azt javasolták, hogy fix legyen mindennapjai, mert még nem értik, hogy "ma ebéd után hozlak el" , "holnap ébredés után"


Vagy ebéd után tudod elhozni így (12.00) és otthon lerakod aludni (ha tudod) vagy alvás után hozod el (kB 15.00)

2021. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen 4es úgy értem .

5ös: Teljesen igaz, pont erre gondoltam hogy nehogy gondot okozzon a babánál.

2021. aug. 27. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy átlagosan befejezed a munkàt pl ébredés vagy uzsi után, akkor vidd MINDIG akkor. Esetleg a pénteken szűkítsd le. Hidd el, hozzászokik, és mindig akkor

Fog téged várni, és ez ad neki számára egy biztonság érzetet is. :)

Ha valamikor előbb végzel, akkor főzz addig otthon,boltozz,relaxálj, és tölts bölcsi után minősègi időt a gyerkőccel ezzel is “kárpótolva” 😊

2021. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5os vagyok


Nálunk is lesz néha, hogy hétköznap lesz szabadnapom, de ilyenkor is viszem majd és haladok az otthoni dolgokkal helyette, aztán utána csak veel tudok foglalkozni 15.30tól.


Szerintem ez jobb a gyereknek is, mintha nem viszem, de nem tudok vele lenni, mert főzni takarítani, mosni kell közben

2021. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!