Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha gondozónak tanulok vagy...

Ha gondozónak tanulok vagy ovonéninek vagy dajkának akkor ha lesz egy kisbabám lehet-e majd a csoportomba amikor dolgozok?

Figyelt kérdés

Ha vki jártas ebben leírhatja hogy melyiknek mennyi ideig tart a főiskola ?

Köszönöm


2021. aug. 31. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Szia. Nem tudok rá jogszabályt vagy ilyesmit de szerintem nem engedik általában az intézményvezetők.

Csecsemő- és kisgyermeknevelő BA és óvodapedagógus BA végzettségem van. Ezek 3 éves képzések (6 félév) és diplomát adnak. De óvodai dajka képzés 4-6 hónap körül van.

2021. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Most szoktatom a fiam nem az én csoportomban lesz.

Nem jó neki, ha látja hogy más gyerekeket is szeretgetsz, és mivel munka hely, van hogy a sajátodat hátrébb kell rakni, mert nem ő következik, de ő ezt rosszul is veheti.

Kolléganő lánya jól el volt, de nálunk a kertben összevagyunk engedve, 1 kert van ahogy az anyja ott volt nem csinált semmit csak ült az ölében, vagy állt mellette.

2021. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint. Én a gyakorlatok alatt kerültem abba a bölcsibe, ahova a fiam is járt (holott 2 intézménybe voltunk beosztva és jeleztem a szakfelelősnek, hogy ne oda osszon be). A bölcsődevezetővel megbeszéltem és az épület másik végére küldött csoportba. Az időjárás miatt nem voltunk egyszerre az udvaron, de külön udvarrész volt 4-4 csoportnak, de meglátott volna. Következő évben az én fiam meg már ovis volt, akkor nem volt gond az udvar. Volt ott másik hallgató, ő olyankor nem jött ki az udvarra, ha a gyermeke kint volt (szintén a másik udvarrészen).

Igaza van a kettesnek, abban amiket írt. Tényleg nem szerencsés.

2021. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem lehet a te csoportodban! :)

2021. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 20 éve voltam ovis, anyukám óvónéni. Már akkor sem lehettem az ő csoportjában, ez ma sincs másképp.
2021. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia


Nem lehet a te csoportodban. Mellesleg neki se meg neked se lenne jó

2021. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nem tudnád a munkád végezni. Én sem a lányom csoportjában vagyok.
2021. szept. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hiába írod ki újból akkor sem lehetsz egy csoportban vele :)
2021. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem én de lennebb volt más kérdés is . Mint az hogy:


Mennyi ideig tart a főiskola mindehhez ??

2021. szept. 9. 20:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Én az első válaszadó vagyok és meg is válaszoltam ezt a kérdést :)


"Csecsemő- és kisgyermeknevelő BA és óvodapedagógus BA végzettségem van. Ezek 3 éves képzések (6 félév) és diplomát adnak. De óvodai dajka képzés 4-6 hónap körül van."


Azt kihagytam, hogy OKJ-s csecsemő- és kisgyermeknevelő az 2 év (4 félév).

2021. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!