Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más bölcsiben is folyamatosan...

Más bölcsiben is folyamatosan betegek a kicsik?

Figyelt kérdés

Februárban kezdte, szeptemberig nem volt beteg egyszer sem, pedig nyáron is járt végig.


Szeptemberben az első héten csütörtökön és pénteken már nem ment.

Túl vagyunk hányós-hasmenősön, több napos lázon, de köhögős-orrfolyós van folyton…

Nekem kell itthon lenni vele, nagyszülő nincs, alig van már fizetésem (ez is aggasztó, de nem állunk olyan rosszul), a munkahelyemen nem nézik jó szemmel, nem lehet rám számítani, mert folyton kiesek… konkrétan 2x volt, hogy végigjárta a teljes hetet…

Gondoltunk rá, hogy fogadunk szittert, de ki akar beteg gyerekre vigyázni….


12-en vannak a csoportban, de a max létszám 5 volt az enyémmel együtt… általában 3-4 gyerek van csak…

Akkor is hazaküldik, ha csak tüsszent valamelyik egyet..


2021. okt. 25. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint egy hetes betegség után ma vittem a lányom megint bölcsibe, reggel azzal fogadott a gondozó, hogy múlt héten egy, azaz 1!!! gyerek volt a csoportban. Mindenki más beteg. 12 fős csoport, de csak 9-en vannak, és még így is.

Anyósom általános iskolában dolgozik, ő is mondja, hogy a gyerekek nagy része betegeskedik. Az ősz az egy ilyen időszak.

2021. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Apuka is otthon maradhat vele 🙂
2021. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Most elkapnak mindent egymástol. Így alakul ki az immunrendszerük
2021. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen

A 18 főből 2-en voltak ma

A böli itt 1 csoport 12 fő


1!!! Gyerek volt

Összevonták őket

2021. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is most keztem a bölcsit, újra a gyerekkel együtt ő már 3x4x volt beteg én 2x.
2021. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tok mazlista vagy h februartol szeptemberig tudott menni. Az enyem folyamatosan beteg ez a 2eve. Tavaly legalabb 1 idonkent 2hetet birt egeszsegesen iden csak 3 4 napokat :(
2021. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában is ez van. A lányom egy teljes hónapot nem volt. Barátnőm kisfia bölcsis, ott is ez van. 14 gyerekből 4-en vannak.
2021. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
#2 Gyerek utáni táppénzt csak az kaphat, aki kapja a gyest. Itt gondolom anya, ezért marad ő otthon.
2021. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azta, nem semmi.

Még nagyon az elején vagyunk akkor, de rendesen kikészít ez az állapot… és ahogy olvasom nem fog nagyon szűnni sem.


Kitartás kell…

2021. okt. 25. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos az ovi ugyanez. Többet van itthon, mint oviban. Volt, hogy 4 gyerek lézengett odabent a 14-ből. Az óvónéni mesélte, hogy kezdenek mikulás verseket tanulni, talán decemberre sikerül is az összes gyerekkel összehozni!
2021. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!