Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei beszoktatással...

Bölcsődei beszoktatással kapcsolatban tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg olyan köztünk aki 1 évesen vagy 1 éves kora után adta be a gyermekét a bölcsődebe? Tapasztalatok érdekelnének,sajnos muszáj mennem dolgozni,a szívem szakad meg.. Érdekelne,hogy ilyen korú kisgyermekkel hogy megy vagy nektek hogy ment a beszoktatas?
2021. nov. 4. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen 2 éves múlt, hogy bölcsibe lett véve. A beszoktatása tankönyvi volt bár én az itteniekkel elégedetlen vagyok. Nem küldik haza azokat a gyerekeket, akik betegek, így mivel az enyém tartós beteg (asztma) 2 hetente rottyra kerül. Az ellátás hanyag, ha megjegyzem, hogy a családi kassza nem bírja el azt, hogy heti vagy két heti rendszerességgel beteg legyen a gyerek. Készülj arra, hogy a tiéd is gyakran beteg lesz
2021. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás. Számolj azzal hogy a sajnos munkába kell menni az havi 1 hét lesz főleg most influenza és rekord magas covid járvány idején.

Ha tudod h a munkahelyed nem tesz ki emiatt 2-3 hónapon belül csak akkor menj vissza, különben csak feleslegesen teszed ki a picurt a betegsegeknek és magatokat. 2-3 havi táppénz is pénz de utána nem lesz ha a munkáltató besokal.

Én sem vagyok képes beadni jó szívvel pedig 2 éves és a munkáltató mondta h készüljek azzal h havi 3 hét táppénz lesz.

2021. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hónaposan ment a kicsikénk bölcsibe!2 hét alatt beszokott,sajnos ami ez után jött az borzalom:2 nap bölcsi,1 hét otthon,3 nap bölcsi,10 nap otthon....ez megy 3 hónapja!az a csoda,hogy még nem rúgtak ki....amúgy imádná,boldogan megy!
2021. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Kisgyermeknevelő vagyok és aki beteg mindig jelezzük a szülőnek hogy ìgy màr nem igazán kéne hozni, màsnap megjelennek egy egészsèges igazolással :( ìgy sajnos nem tudunk mit tenni. Nagyon nagy probléma! Küzdünk ez ellen de nem együttműködő a legtöbb szülő(tisztelet a kivètelnek) ìgy mi is gyakran lebetegszünk.

2021. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, akinek szólva van nem tartja otthon mert örül hogy végre megszabadult a gyerekétől. Sok ilyen van és egyre több lesz, így nagy eséllyel lesz beteg akinek semmi baja nem volt idáig.
2021. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdésedre simán megy. 2 hét de ha betegségre hajlamos a gyereked készülj hogy a 2 hét alatt várható lebetegedés.
2021. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!