Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki nem adja bölcsődébe a...

Aki nem adja bölcsődébe a gyermekét, és az óvodáig otthon marad vele, milyen megfontolásból teszi? Csak kíváncsi vagyok a lehetséges okokra?

Figyelt kérdés

Sokat foglalkoztat a kérdés, ezért kíváncsiskodok.


Előre is köszönöm :)


2022. jan. 15. 15:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha tehetném én is maradnék otthon, mert épp taszít a munkahely ahova vissza kellene mennem… Csakis önös érdekből maradnék. Gyerek szempontjából nem döntenék. Nem vagyok bölcsi ellenes.
2022. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Mert szereti a gyerekét és szívesen van vele.
2022. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Miért, #2? Aki visszamegy dolgozni, az nem szereti a gyerekét?


Fogjátok fel, hogy csak Magyarországon fizetnek az otthoni punci vakargazásért. Más országokban nincs 6 hét a szülési szabadság. Akkor senki nem szereti a gyerekét, csak a magyar, punci vakargató nők?

2022. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha a gyerek szempontját nézem, akkor a fiamnak szüksége volt itthon lenni velem még egy évet, amit meg is tehettem, mert jött a hugi. A hugi most két éves, de már sír, mikor a fiam maradhat az oviban és ő nem. Itt nincs bölcsi, messzebb emiatt nem utaznék, így szeptembertől ovis lesz ő is, addig meg szépen meghúzzuk magunk és elvagyunk.
2022. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Hát.. Ha te gyerek/gyerekek mellett azt vakargattad..

Más tanul, kertes háznál a házimunka sem 5 perc esetleg elmenyeket okoz a gyerekének, tanítja, NEVELI.

3 év igen hamar elröppen és ennyim van kizárólag a gyerekemmel, hova a fszba siessek? Van életem munka nélkül is bőven, nem az az egyetlen amibe ki tudok teljesiteni.

A külföldi nők se mennek ám vissza 6 hét utan dolgozni megnyugtatlak. Vannak akik szoptatnak stb.. Vagy a munkahelyuk megteremti ehhez a megfelelő körülményeket.

2022. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
15%
A 3nak igaza van
2022. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Mindig úgy gondoltam a bölcsődére, hogy azoknak van akiknek a megélhetéshez muszáj dolgozni és nincs senki az ég világon akire bízni tudná a gyereket
2022. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Én nem anyuka vagyok, hanem "gyerekként" tudok válaszolni, velem annak idején azért maradt otthon anyukám mert a tesóm akkor született mikor bölcsis korú voltam, így mivel vele amúgy is otthon volt, engem se raktak bölcsibe. (:
2022. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Jajjj, nem veszekedést akartam szülni 😜 csak az érdekel, ki miért döntött a maradás mellett.

Mellett!!!!!!!!!!!

Kíváncsian várom és köszönöm a további válaszokat is 😊

2022. jan. 15. 15:59
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

3-asnak nem szívesen lennèk a gyereke, ha egesz nap csak vakaròzott, ès a gyerekkel nem törődött. A ,,külföld" nem egysèges. Az USA-ban nincs szülèsi szabadsàg, òriàsi probléma is ott. Angliaban 9 hó fizetett es 3 hònap fizetetlen szabadsàg jar, de sokan nem emnnek utàna vissza dolgozni, vagy csak rèszmunkaidőben. Òvodaba, sőt, iskolaba sem minden gyerek jàr, ès nem vakaròzik az otthon levő szülő, hanem neveli a gyereket.

Azèrt tartjak otthon a gyereket, akik nem adjak be bölcsibe, (vagy kesőbb oviba, iskolàba, ahol ezt lehet) mert megengedhetik magunkak, ès ùgy latjàk ez a legjobb a gyereküknek.

2022. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!