Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsibe tudni kell önállóan...

Bölcsibe tudni kell önállóan enni a gyerkőcnek? Mi van akkor, ha csak tápszert hajlandó enni cumisüvegből?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 20:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
21%
Tökmindegy milyen húsban van ha nem jut megfelelő tápanyagokhoz.
2022. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
Attól hogy nem eszik sokat, változatos az étkezése. Nem pizzán meg tésztán él. Köszöni szépen jól van
2022. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nálunk ennél árnyaltabb a probléma, hogy éheztetéssel megoldódjon. Ő egy sérült kisgyerek, nem érti, amit mondunk neki, kérünk tőle. Addig sír, amíg nem kapja meg a tápszert.
2022. márc. 8. 22:23
 14/36 anonim ***** válasza:
81%
Na fasza már éheztetem is 😂😂
2022. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%
Akkor olyan bölcsit kell keresni ahol fejlesztés is van.
2022. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

14 Neked mi bajod van?

Azt mondtam, hogy nálunk nem opció... nem azt, hogy te éhezteted. Saját magadat hergeled tök feleslegesen.

2022. márc. 8. 22:57
 17/36 anonim ***** válasza:
31%

A húgom lánya 2 éves koráig szinte CSAK tápszert evett, utána meg kakaót. Semmi mást értelmes mennyiségben. Előfordult olyan, hogy folyt az orra vére a vitaminhiánytól (fül orr gégész diagnózisa).


Mégis életben van, most 6 éves. Még mindig alig eszik (szinte csak az oviban eszik rendes ételt, otthon csak kakaó). Pedig a húgom finoman főz.

Nem kell neki semmi. Van ilyen.

2022. márc. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
23%

Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy eddig senki nem vette észre, hogy probléma van?

Ilyen idősen már nagyon sok vizsgálaton és fejlesztésén kellene túl lennie

2022. márc. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
63%
A bölcsibe segíthet az étkezési problémában is: sokszor a csordaszellem viszi őket tovább. Az én gyerekem pl iszonyat válogatós volt, q bölcsiben viszont mindent megevett
2022. márc. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
77%
18 egy másfél éves gyereknél milyen vizsgálatra és fejlesztésre gondolsz? Mi most járjuk ezt az utat a 3 évesemmel, 2 és fél éves volt, mikor a Pedagógiai szakszolgálathoz mentünk, ők azt mondták még túl kicsi ahhoz, hogy diagnózist állítsanak fel, és mikor betöltötte a 3-at kezdődött a korai fejlesztés, mert ott kikötés a 3 éves kor.
2022. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!