Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen dátumot kell írni a...

Milyen dátumot kell írni a munkáltatóira?

Figyelt kérdés

Megyek vissza dolgozni, viszont előtte ki kell vennem a felgyűlt szabadságomat.

A bölcsi felvételhez a munkáltatóira azt a dátumot kell ráírni amikor elkezdem tölteni a szabadságot (tehát még itthon vagyok) vagy amikor már letelt a szabadság és ténylegesen megyek dolgozni?


2022. márc. 10. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írhatod a szabadságos napok kezdetétől, elvégre gondolom be is kell szoktatni. Ez már részletkérdés amúgy, ilyesmibe nem szoktak belekötni.
2022. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor szabin vagy akkor már “dolgozol”
2022. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is így gondolom.

Amikor a szabadságomat töltöm, akkor már állományban vagyok, nem vagyok fiz.nélkülin.

A szabadságom fele pedig bőven elmegy majd a beszoktatásra.

2022. márc. 10. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk kiemelték, hogy a beszoktatás első napja már papíron aktív munkaviszonynak látszódjon.

Nekem szándéknyilatkozatom volt akkor, arra is a beszoktatás első napját kellett írni.

2022. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4


Ha szabadságon vagy, akkor aktív a munkaviszonyod, csak szabin vagy..

Mint mondjuk nyáron..

Ez erősebb a szàndéknyilatkozatnál.

2022. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Amiatt a nyarat írtam, mert általában ott szokott az ember hosszabb időszakot kivenni..*
2022. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 vagyok. Én ezt tudom.

Aktív=már nem passzív, mint GYED pl.

Nekem is az első beszoktatás nap volt aktív, de én is mèg szabadságot töltöttem. Én a hivatalos megfogalmazásként használtam az aktív szót, nem fizikálisan aktív.


Amúgy szerintem nincs olyan hogy erősebb vagy kevésbé erős. Nekem is ugyanúgy be kellett mutatnom az első napon a már frissített munkáltatóimat. Szándéknyilatkozat májusban kellett a jelentkezéshez, mi ezután októberben kezdtük a bölcsődét.

2022. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!