Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csedhez a nyomtatványt nekem...

Csedhez a nyomtatványt nekem kell kitölteni? Munkáltatom mondta nekem csak alá kell írni .

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy magunknak kell kitölteni és a munkáltatónak leadni.


Mostmár arra is van lehetőség, hogy a csedet és a gyedet egy nyomtatványon igényeld.

2020. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly igényeltem.Akkor bementem ahol dolgozom cég munkaügyére és kitöltöttem,így ha kérdésem volt azonnal segítettek majd így rögtön le is lett adva és így tuti nem volt semmi elrontvac sem.
2020. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy a te melohelyed hogy intezik nem tudom... De hivatalosan van egy csed igeny amit te toltesz ki az adataiddal es h mikortol kered... Ezt adod le a kiskonyv azon oldalaval amin rajtavan a szules varhato idopontja.. Persze ha igenybe veszed szules elott. Lehet ezt ok kinyomtattjak elore kitoltik es csak alairattatjak.. Hogy tuti jol legyen kitoltve.
2020. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is megcsinálja a munkáltatóm.

Férjeméknél nem.

2020. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!