Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy kell keresni bölcsit és...

Hogy kell keresni bölcsit és menjek el oda a babával személyesen vagy hívjam fel őket? És ha megyek mehetek d.u is? Csak úgy nyissak be hogy heló stb.?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináltátok?
2022. márc. 16. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom megzavarni öket , lehet nem veszik jó néven hogy csak úgy benyitok.
2022. márc. 16. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy első körben telefonálnék, és nem állítanék be csak úgy random.
2022. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhivod. Alap, hogy nem megyunk sehova anelkul, meg anyukamat is felhivom elotte.
2022. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb bölcsiben szoktak tartani nyílt napokat, erről telefonon tudsz érdeklődni, hogy mikor van (általában valamikor tavasszal szokott lenni). Az biztos, hogy csak úgy benyitni nem szokás, biztos nem örülnének neked, a mi bölcsinkbe pl nem is tudnál, mert kóddal nyílik az ajtó, aztán csak pisloghatsz előtte, hogy most akkor mi van.
2022. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felkeresed a honlapjukat, felhívod őket. Van nyíltnap és utána beiratkozás is. Ősszel kezdődik a beszoktatás. Állami bölcsiben viszont kb lehetetlen helyet találni. A magán bölcsik rugalmasabbak. Ott már van általában hely, viszont elég sokba kerülnek.
2022. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Én személyesen mentem be, de csak azért mert barátnőm fia oda jár és van ott dolgozó ismerősöm is, ők mondták, hogy mehetek délelőtt bármikor. De amúgy telefonáltam volna előtte.
2022. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így van,

3as én is hívom anyumekat ha megyek.

Nem tudtam mi a szokás, soha nem voltam ilyen helyen.

Felhívtam, maganbolcsi lesz.

Sajnos nincs hely csak ősszel de vmikor beiratkozunk ha ürül a hely mehetünk.


Nálatok kb mennyi a magán bölcsi?

2022. márc. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!