Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Marcaliba szeretnék költözni,...

Marcaliba szeretnék költözni, de nincs, vagy alig van kiadó albérlet, amire lecsapnak hamar. Milyen lehetőségem van keresni? Esetleg személyesen keresgéljek?

Figyelt kérdés
Lehetetlen hogy egy városba ne lenne lehetőség, csakmert nincs fent ingatlancomon. Valakinek ötlet? Régi bevált módszer, piac nénik bácsik szórólap?

2019. jún. 11. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el Marcaliba a misére.ez a legjobb tudakozó hely .

A vénasszonyok mindenről jó értesültek .

2019. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem lesz könnyű dolgod. Marcali egy álmos kisváros, ahol megállt az idő úgy 1970 körül. Sosem volt abban a városban igazán kereslet albérletre, mert a város hangulatán kívül nincs miért odaköltözni, ezért nincs és nem is volt kínálat.


Én kiragasztgatnám ilyen letépkedhető hirdetéssel a szimpatikus környékeket azzal, hogy albérletet keresek. Tennék a templomhoz is a hirdetőtáblára, önkormányzat épületéhez, a "belvárosba". Hátha valaki kap az alkalmon és eszébe jut, hogy ezzel lehetne egy kis pénzt keresni :)

2019. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 14. 08:12
 4/4 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező!Én pont marcali vagyok és lehet hogy a közeljövőben lenne egy ajánlatom a számodra, ha érdekel írj privátban
2019. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!