Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jó lehet ajándéknak?Most fog...

Jó lehet ajándéknak?Most fog ballagni a kisfiam bölcsiből.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy egy bögrét csináltatnánk a gondozónőnek.Közös fotóval ahol szerepel a gondozója is vagy csak a kisfiamról plusz egy kis szöveget.1évet járt oda nagyon megszerette.Illetve még bonbont kapna.Szerintem személyesebb mint pár ezres utalvány.Illetve a gondozónőjének a kisfiamék lesznek az elsők akiket elballagtat.Szívesen meghallgatok más ötleteket.
2022. aug. 18. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Mi a többi szülővel közös ajándékot készíttettünk. Egy faliórát a gyermekek arcképeivel. Volt még valami, de arra már nem emlékszem.
2022. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy az ő gyerekei közül csak hárman lesznek ovisok.A többiek még maradnak.
2022. aug. 18. 14:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék ilyen ajándékot, azért ő nem egy családtag, hogy,fényképes bögrét adjak neki.
2022. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

#3-al egyetértek. Neki nem olyan a te gyereked (vagy bárki másé) mint neked vagy a nagyszülőknek pl.

Igazából én azért nem értem ezeket mert mit csináljon vele? Eldobozolja aztán majd gyűlnek neki az évek alatt a 200. gyerekről is fotós bögrék meg díszek, mert valószínűleg nem az úgymond 'idegen' gyerekekről készült fotókkal fogja kidíszíteni a lakását.

Ilyen szempontból szerintem jobb a személytelenebb ajándék.

2022. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán egy mondjuk A6-os papíron egy fénykép (hátulján dátummal, köszönömmel vay belecsúsztatva egy képeslapba) és az utalvánnyal jó lesz. Vagy utalvány helyett csokival, kávéval, sállal, virággal vagy bármivel, aminek bárki örülne. Kirakni más gyerekének a fotóját nem fogja otthon, de egy képet biztos szívesen elrak mondjuk két könyv közé vagy valahová, ahol a többit is tartja.
2022. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukám óvónéni, a padláson dobozban van már kb 200ujjlenyomat, 100 bögre, 50 falikép,30 váza, 1000fénykép az ovisairól
2022. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem személyesebb mint pár ezres utalvány"


Igen, csak arra is kell gondolni, hogy ha minden csoporttól/csoporttagtól fényképes vagy más személyes tárgyat, porfogót kap, erre tarthatna fenn egy külön szobát egy idő után, hogy győzze tárolni. A te gyerekednek ő az egyetlen bölcsis nénije, de ő több száz gyereknek az lesz az évek során.

Nem hiszem, hogy őszintén tud örülni egy 100. porfogónak a polcon...

Az utalvány sokkal értelmesebb, ha már szóba hoztad.

2022. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a hihetetlenül kreatív ötleted minden évben eszébe jut kb minden második anyukának…szerinted 10 év alatt hány ilyen fényképes, giccses baromságot kap???

Adj neki utalványt. Azt arra költi, ami kell neki.

2022. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fényképes bögrét készíttess a nagyinak vagy a kerinek.

A bölcsis néninek utalvány vagy édességcsomag, virág

2022. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fényképes bögrét neee! Reagálva egy válaszoló írására: gyerekképes faliórát se! Porfogó mindkettő, ahogy írták itt korábban. Utalvány a tuti, mert ballagás/évzáró tájékán a bölcsis nénik /óvónénik / tanítónénik spájza tele van csokival és virágból is többet kapnak, mint ahány vázájuk van...
2022. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!