Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy fog így aludni a bölcsiben?

Hogy fog így aludni a bölcsiben?

Figyelt kérdés

Fiam 16 hónapos múlt, jövőre megy bölcsibe ha lejárt a gyed, azaz 2 évesen.

Nagyon szépen átállt arra, hogy fél 1kor aludjon, ahogy a bölcsődében is szokott lenni. 2 nagyobb lányom van, mindkettő bölcsis volt, úgyhogy tudom hogy megy és mi a napirend.

A gondom az, hogy a fiam csakis tejjel hajlandó elaludni, különben megy az ordítás. Éjjel is óránként eszik különben ordít.


Majdnem semmi mást nem is eszik csak tejet egész nap. Párizsiból mondjuk megeszik magában 7 szeletet. De ha már kenyéren van, azt kiveszi a szájából és eldobja. Meg a sült krumplit szereti még. És ennyi. Semmi mást nem eszik, mindenre fintorog. Megkóstolja de fintorog és kiköpi.

Nem tudom mit csináljak vele. Ez el fog múlni?

A lányaim egyáltalán nem voltak ilyenek, náluk a bölcsődei beszoktatás is simán ment.


2022. okt. 21. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kksfiam már óvodás. Mióta nem szopizik, osszebújva alszik el. Itthon a mai napig igényli, de a bölcsiben és most az oviban is simán elalszik egyedül 🤷 Más ott.
2022. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsikezdésig még rengeteg időtök van.

Kislányom itthon "nem eszik szépen", válogat, kenyér nélkül enné a sajtot.

Bölcsiben mindig azt mondják hogy nagyon szépen evett.

Amikor a bölcsit kezdte, elalváskor még anyatejes volt. Csak délelőtt járt bölcsibe, de annyira lefárasztotta a társaság, hogy délelőtt is simán bealudt szopizás nélkül.

2022. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Tej, párizsi.... Mi szüksége ezekre egy gyereknek, aki 2 éves sincs?
2022. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, megnyugodtam akkor, hogy ott más lesz azért :)

Igen, addig még rengeteg időnk van, biztos fog még változni is.


Kedves utolsó a tejjel mi a baj? Védőnő mondta, hogy tápszer helyett nyugodtan lehet neki adni. A lányaim is 10 hónapos kortól nem fogadták el a tápszert, tejet isznak, semmi bajuk sincs, semmire nem allergiás egyik sem. Fiam 1 éves kora óta tejet kap.

Párizsit csak azért adtam neki, mert semmi szilárdat nem eszik. Régebben simán ette az üveges kaját. Már egyiket sem fogadja el. Rendeltem neki főzeléket, azt sem. Anyukám is főzött neki (aki amúgy nagyon jól főz, még a lányaim is megeszik, akik nagyon válogatósak), azt sem eszi meg. Akkor sem ha nagyon éhes, inkább ordít torkaszakadtából amíg nem kap tejet. Szerintem ebben az esetben örülnél ha bármi mást is enne mint tejet :( Bízom benne, hogy ez is fog változni majd.

2022. okt. 21. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Éjjel óránként tej???? Hát az nagyon nem jó
2022. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap alatt nagyon sok minden változhat én ezen most még nem aggódnék.
2022. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne aggodjál én is hallok ezt azt hogy

Piszkos a keze gyerek megmossa nem megtörli

Tudod anya ne lehessen járkálni "ne intuzálja" a másik gyereket

Erre én -Fuuu majd veszek nedves törlöt

Rászólnak meg tégedet is értesítenek!dxdxdx

2022. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ohh 12év múlva majd nehezebb lesz enni mint ruházni!

Igy lesz

2022. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!