Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kisgyermeknevelőként hol...

Kisgyermeknevelőként hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Okj-s Kisgyermekgondozó-, és nevelő végzettségem van, nem régen végeztem. De vidéken nagyon nehéz elhelyezkedni benne. A bölcsődén kívül, hol lehetne ezzel a szakmával dolgozni?
2023. márc. 17. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekotthonban mondjuk.
2023. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Kórház gyermekosztályán, vagy magáncégnél, bébisintérkedni.

De ha főzöl és van kocsid, magánbébisintér legyél!

2023. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kórház gyermekosztályán mondjuk pont nem, oda gyermekápoló végzettség kell. Ezzel leginkább bölcsiben tudnál elhelyezkedni esetleg gyermekotthonban, de az sem biztos. Oda ha jól tudom gyermekfelügyelő végzettség kell.
2023. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

kisgyermeknevelő vagyok.

a bölcsi összes fajtája, mint családi, munkahelyi, állami szóba jöhet. nem gyerekotthonban dolgoznak ismerőseim kisgyermek nevelői végzettséggel, de azt hiszem ők a kicsiknél vannak. más nem igazán jöhet szóba. gyerekosztályra gyerekápolói végzettség kell

2023. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!