Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei kisgyermeknevelők!...

Bölcsődei kisgyermeknevelők! Átmennétek egy vàrosi bölcsiből egy vidéki bölcsibe dolgozni?

Figyelt kérdés

Most kismama vagyok, egy nagyobb városi bölcsődèben dolgozom, de vidèken èlek.

1500fős falu, ahol szeretnének x éven belül egy bölcsit alapítani.

A gyerekeim majd itt kezdenèk az ovit, és az iskola alsó tagozatàt..

Gondolkozom, hogy megpàlyàzom majd az egyik állás lehetőséget, ha valóban megnyílik, a gyerekek rendezése miatt. (Apuka reggel 7-től este 18.00-ig biztosan nem lesz otthon ) .

Viszont nem tudom mennyire lenne jó egy ekkora létszámú kis faluban kisgyermeknevelőnek lenni. Mi újak vagyunk itt, de azért a falu az falu, mindenki ismer mindenkit.

Nem gondolom magamat rossz embernek, sem rossz szakembernek, eddig a pályafutásom alatt nem volt problémám,-konfliktusom szülőkkel, pont ellentettje.

Viszont aggódom, hogy szakmailag lehet nem fejlődnék, vagy egy vidéki bölcsi másabb “közeg”, mint egy városi. ( nem leakarom szólni, ne értsetek félre )


Vèlemènyetekre, tapasztalataitokra lennèk kíváncsi! :)


2021. szept. 2. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én atmennék. Kényelmesebb lenne a saját gyerekeim szempontjából.
2021. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán, főleg egy új bölcsiben. Nem múlt század egy vidék, annyi olyan település van ahol annyira jó az ovi vagy bölcsi hogy városból is visznek be gyerekeket. Manapság rengeteg új épül vagy felújítanak. Szakmailag azt valósítod meg amit akarsz és ha bevalik és híre megy hogy Kati Pilisszentlászlói bölcsibeől remekül bánik a gyerekekkel, klassz a légkör és a fejlesztés is csúcs, többet nyersz vele mint ezredik bölcsis néni Pesten aki jól dolgozik.
2021. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ebben a szakmában milyen fejlődésre gondolsz?
2021. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan balatoni 400 fős településéről ahol van ovi, nyilván a környező falukból is visznek oda gyereket, szerintem bölcsi esetén sem lenne másképp, úgyhogy életképes is lehet a dolog.
2021. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!