Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Általában mikor van szükség...

Általában mikor van szükség bevinni a kisgyereket a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Tényleg csak azok teszik be a kicsiket a bölcsődébe, aki nem akar vele foglalkozni/meg akar tőle szabadulni?

(ezt egy ismerősöm mondta).

Merthogy ott összeszed mindenféle betegségeket, és akkor sokkal több baj lesz vele, stb.


2023. júl. 21. 14:13
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Akik*-elírtam.
2023. júl. 21. 14:14
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Igen, persze, csak azok.


Veletlenul se azok, akik szeretnenek dolgozni menni pl es addig biza a gyermek nem maradhat otthon egyedul…😂

Allamiba munkaltatoi nelkul fel se veszik.

Amikor egy gyerek kozossegbe kerul, ohatatlanul is sokat lesz beteg, ez ilyen, ezen tul kell esni.

2023. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Az en kisfiam azert megy bolcsodebe, mert anyagilag nem ferne bele, ha nem menne.

Munkaltatoi igazolsahoz kotott, hiszen a bolcsode magyarorszagon nem kotelezo.

2023. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert nem mindenki engedheti meg magának, hogy a végtelenségig otthon legyen.
2023. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Aki rákényszerül, hogy visszamenjen dolgozni a gyerek 3 éves kora előtt, főleg azok viszik bölcsibe a gyereket, mivel amúgy fel sem veszik a gyereket, ha a szülő nem dolgozik.
2023. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4

Úgy értve nem engedheti meg magának, ahol mondjuk az apuka keveset keres?

2023. júl. 21. 14:49
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Az én kislányom fejlődése túl lassú volt. Azért ment bölcsibe.
2023. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is bölcsibe kell adnom majd 2 évesen. A férjem fizetése + GYES elég kevés lenne, úgy gondolom. Megtakarításunk van bőven, de felélni nem akarjuk. Sem leadni az életszínvonalból, hogy valahogy elvegetáljunk egy fizetésből.
2023. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
#6 Egyrészt azért, másrészt netántán szereti a szakmáját, nem akar lemaradni. Évekig otthon lenni egy ingerszegény környezetben nem felel meg mindenkinek. Egy kisgyerek aranyos, de egy felnőtt szellemi igényeit nem elégíti ki.
2023. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát az én férjem nem keres keveset,de attól még ha én csak 26000-et kapnék, akkor nem úgy élnénk ahogyan most.Ezen kívül pedig várnak vissza a munkahelyére is,minél előbb nyilván.
2023. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!