Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ebben a helyzetben adnátok...

Ebben a helyzetben adnátok bölcsibe? Májusban lesz 2 éves

Figyelt kérdés

Májusban vissza kel menjek dolgozni. A férjem munkaprogramja olyan, hogy egy hetet dolgozik, egy hetet szabad. Amikor dolgozik, nem jön haza, amikor szabad folyton itthon ül. A szüleim dolgoznak, ők nem tudnának vigyázni a kicsire (egy városban lakunk). A férjem szülei nyugdíjasok, ők tudnának vigyázni, de 60 kilométerre laknak tőlünk, ez azt jelentené, hogy egy hetet otthon kellene üljünk, egy hetet anyosoméknál. A munkahelyem középúton van, de otthonról is dolgozhatok.


A kislányomnak korabeli gyerekekkel nem igazán volt még kapcsolata.


nov. 12. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
2 évesen bárki bölcsibe adná ahelyett, hogy hetente ingázzatok 2 lakás között... o.O
nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Én nem mennék anyósékhoz lakni kéthetente az biztos.

De amúgy is 2 éves korában szeretnék visszamenni dolgozni, nem csak az anyagiak miatt, hanem amúgy is hiányzik.

Szerintem semmi rossz nincs abban hogy egy 2 éves bölcsis lesz. Nyilván változás, de gyerekek között lesz, játszanak, nem munkatábor.

nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A bölcsi egy hadznos és jó dolog. Add be.
nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Most szoktatjuk be a 2 évest,csak hasznára válik,már most.
nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen körülmények között nem laknék 2 hetente anyósnál.

Bölcsibe időben irasd be, mert hatalmas a várólista.

Miért nem volt kapcsolata korabeli gyerekekkel? Nem jártok játszótérre, játszóházba?

nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyémnek sem volt kapcsolata vittem játszótérre de nem akart barátkozni.
nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Semmiképpen nem laknék a hónap felében anyóséknál és nem is passzolnék át ennyi időre gyereket neki. Ok., hogy esetleg azt mondják, szívesen vigyáznak rá, de nekem ez nem fér bele. Vigyázzanak. Hetente pár órát, de nem nonstop. Meg esetleg kisebb betegségnél besegítenek, hogy ne rúgjanak ki, ha 2hetente beteg a gyerek.
nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Ha jó a kapcsolat a nagyszülőkkel, őket választanám. Mi is így csináljuk, bár a nagyszülők közel laknak. Az intézményesítést minél tovább lehet tolni, annál jobb. Az egész gyerekkorát zsúfolt közösségekben fogja tölteni, legyen gyerek ameddig tud.
nov. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, beadnám. Anyósoméknál nem akarnék lakni napokig, rendszeresen, így sem, hogy jó a viszonyunk, mert nem egészséges, és a gyereknek sem jó, hogy itt is, ott is lakik. A fiam is most lesz 2, megy bölcsibe. Anyós felajánlotta, hogy inkább mindennap átjön, és majd ő vigyáz rá. Nekem ez inkább teher lenne, hogy ilyen mélyen benne lenne az életükben, úgyhogy hallani sem akartam róla. Egyébként is legyen csak közösségben, gyerekek között, és szocializálódjon szerintem.
nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most már lassan egy hónapja bölcsis a 2 évesem. Azóta jobban alszik,nem fél annyira a gyerekektől szociálisabb. Egyetlen hátulütője hogy elkapta az első betegséget. 😅
nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!