Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsik elfogadnak ajándékba...

Bölcsik elfogadnak ajándékba ömlesztett lego duplot?

Figyelt kérdés

Rengeteget kaptak a gyerekeim, de sajnos már kinőtték ezt a szintet. Mind egybe van rakva egy dobozba, hibátlan állapotban. Szerintetek elfogadná így egy bölcsőde?

(Vonatok, sínek, pizzéria, rendőr, tűzoltó, lovarda, állatkert, dínók, jégvarázs, verdák, űrhajós...stb stb meg még rengeteg más van benne darabokra szedve)


dec. 25. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, kérdezd meg tőlük :)
dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon örülnének neki, de még óvoda is.
dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem örülnének neki. Ha mégsem, akkor rakd fel a padlásra, majd vedd elő 20 év múlva az unokáknak, ők biztos örülnek majd.
dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Biztos. Vagy ha ők nem is biztos van egykét rászoruló kisgyerek, akiknek nagy öröm lenne
dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha nincsenek dugig vele, biztosan nagyon örülnének neki!

Mellesleg én mint magánember is nagyon örülnék neki! :'D

dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg. Ovija/bölcsije válogatja.


Lányom bölcsis. Én is ajánlottam fel játékokat Nekik. Nem fogadták el. Mondván minden játék leltarozva van, kindegyikről kell nekik számla a beszerzésről.


Fiam régi ovijában viszont játék kismotrokat simán elfogadtak. Az új oviba szintén nem fogadták volna el.

dec. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!