Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ömlesztett sajt? Milyet...

Ömlesztett sajt? Milyet adhatok babámnak (10 hónapos)?

Figyelt kérdés

Amit néztem midnben van tejszín,ez nem baj???

Evett már natur joghurtot,sajtot, túrót.


2011. aug. 31. 11:07
 1/7 krisztivan ***** válasza:
Az enyim nagyon szereti a medve és mackó sajtot.De oda van a füstölt karavánért is,bár azzal csinnyán kell bánni.
2011. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ömlesztett sajt nem igazán egészséges a babáknak.(a hozzáadott adalékanyagok miatt). Ha lehet várj még vele.

Amúgy nálunk is a medve sajt a nyerő...

2011. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidlben kapható From 'dor tömlős sajtot ajánlom. Abban semmi adalékanyag nincs, csak érlelt sajt, vaj, meg egy kis só. És isteni finom, én magunknak is csak azt veszem!
2011. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnám! Felrakodik a bél falára, még a felnőtteknek sem ajánlják!
2011. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Elvileg tejtermék 1 éves kor alatt nem adható. De ha gondolod egy kicsivel próbáld megkínálni (ne mindjárt egy kockával, csak annak egy kis csücskével). Ha másnapig semmi baja, akkor adhatsz többet is.


Amúgy a kockasajthoz kötődik a kisfiam első aranyköpése, amit muszáj leírnom. 3 éves volt, amikor rám szólt: Ez nem is kockasajt, hanem háromszögsajt!

Milyen igaza volt :))

2011. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a Medve a nyerő! A Mackó szerintem sósabb.

A Lidl-ös sajtot is próbáltuk, de nem jött be.

2011. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tej nem ajánlott 1 éves kor alatt, nem a tejtermékek!!! Tejtermékeket már 8 hónapos kortól be lehet vezetni, mint pl. túró, sajt, joghurt, kefir, majd 10 hós kortól a tejfölt is.
2011. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!