Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Családlátogatás alkalmával...

Családlátogatás alkalmával jobb hazudni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdi a bölcsit. Születése óta velem alszik, de ezt nyilván nem szokták jó szemmel nézni. Ha jönnek, mondjam azt, hogy külön ágyban alszik? Esetleg külön szobát is mondjak? (A feltételek adottak, szóval mondhatom is akár)
jan. 14. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Kik nem szokták jó szemmel nézni? Szerintem felesleges hazudnod.
jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Már felvették a bölcsibe?


Szerintem ilyesmi nem zavarhatja őket. Max azt mond, hogy nap közben nem veled alszik (gondolom ez igaz).

jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Senki nem nézi jó szemmel, akinek valamiért elmondjuk. Mert külön szoba és külön ágy kell neki. Ezt hallgatom 1,5 éve. De annyira sírós volt babának, hogy nekünk ez élhetőbb volt, aztán így maradt.

Igen, már felvették. Nappal nyilván nem alszom vele, de mellettem alszik el.

jan. 14. 22:05
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát a gondozó jobb, ha tudja, hogyan álljon a helyzethez..

Mondjuk feltételezi hogy egyedül elalszik pedig kell neki hogy simogassák a haját vagy akármi, kivel szúrsz ki legjobban, ha kamuzol? A saját gyerekeddel.

jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is velünk egy szobában alszik. Szeptemberben voltak nálunk családlátogatáson, eszembe sem jutott letagadni, bár őszintén nem emlékszem, hogy egyáltalán szóba került volna. Nem teljesen mindegy, hogy mit gondolnak? Azért fizetek, hogy vigyáznak a gyerekemre, nem érdekel, hogy mit gondolnak, ők nem a barátnőim.
jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyermek nevelő vagyok, feleslegesen ne hazudj, mert ha egyszer még is kiderül elkönyvelnek a hazudós szülőnek. Amúgy teljesen felesleges, minket azért érdekel ki hol és hogyan alszik, hogy segítsük az elalvásban,ha azt mondod egyedül alszik, akkor próbálunk olyan helyet biztosítani és mi sem megyünk oda zargatni, de ha tudjuk hogy együtt alvás van, odaülünk, sőt van hogy fekszünk egy szivacson mellé a kezdetekben.

Így csak azt tudom mondani a hazugságnak nincs értelme.

jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Ne hazudj. Azzal csak a gyereked dolgát nehezíted.
jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is vele (velük) alszom, a bölcsis gondozók, amikor voltak nálunk, nem szóltak be ezért. Meg is említették, hogy rengetegen csinálják így. Beszoktatáskor, alvásnál nem volt gond, simán ment mindkét gyerekem magától aludni, elsőként aludtak el mindig.
jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Lehet, hogy a beszologatos családod nem nézi jó szemmel, de az nem mindenki. Rengeteg szülő együtt alszik a bölcsis gyerekével, semmi fura nincs benne.
jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Első héten lebuknál, a gyerekek mesélnek, mindent.
jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!