Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Családlátogatás alkalmával...

Családlátogatás alkalmával jobb hazudni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdi a bölcsit. Születése óta velem alszik, de ezt nyilván nem szokták jó szemmel nézni. Ha jönnek, mondjam azt, hogy külön ágyban alszik? Esetleg külön szobát is mondjak? (A feltételek adottak, szóval mondhatom is akár)
jan. 14. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
Pont most pénteken mentünk végig a családlátogatós kérdéseken a bölcsis gondozónővel. Bennem fel sem merült, hogy hazudjak az együttalvásról vagy bármiről. A gondinéni csak bólogatott nagyokat, nulla rosszallást mutatott. Szerintem túlaggódod.
jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme hazudni. Mi a fontosabb? Az hogy mit gondol más vagy hogy a gyereked megkapja a lehető legjobb ellátást?

Nálunk covid miatt nem volt látogatás de egy füzetbe le kellett írni mindent. Az én fiam akkor még összebújva aludt el délután. Beleírtam. Eszembe se jutott h jajj mit gondolnak majd.

És igen az is igaz hogy a gyerekek mindent elmondanak. Gondolom még nem beszél folyamatosan ha eszedbe jut letagadni bármit. Majd megtanulod. Onnantól hogy rendesen beszél nincsenek titkok. Jó darabig nem érti hogy valamit nem szabad elmondani. Nálunk volt olyan hogy este nem tudom miért (túl sokat ivott

jan. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat véletlen elküldte. Szóval túl sokat ivott vagy evett és hányt este 1szer. Semmi más baja nem volt. Reggel mentünk az oviba. Meglátta az óvónőt mi volt az első mondata? Na mi? Hát hogy ő este hányt. 😂😂 Eszem ágában se volt letagadni amúgy. Meg is beszéltük hogy ha bármi van hívjanak és megyek
jan. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme hazudni, csak magadat járatod le vele. A gyerek úgyis mindent el fog mesélni és a gondozó egyetlen, jogos következtetést fog levonni: anyuka egy hazug, tehát megbízhatatlan személy.
jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy még nem ovis a lányom,de azért ez totál kellemetlen lehet,ha így kitálal mindent az oviba,főleg ha el is ferdíti például. :D
jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolso. A nem pofazos gyerekek is mindent elmondanak bent,ne legyen ketsegeid. Mindent is tudnak bent az ovonok.:D
jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Tisztába vagyok vele,gyerekekkel dolgozom csak más területen,nem óvoda. Hallottam én már olyat is tőlük,hogy otthon a patkány szaladgál éjjel és nem mer aludni. Kétségem nincs,csak azt mondom,hogy azért kellemetlen lehet a szülőnek,főleg ha ránagyít is mellé. 15# voltam.
jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerekkel szúrsz ki. Hameg kiderül sokkal rosszabb véleményük lesz és nem fognak hinni neked, akkor sem ha igazat mondasz. Az enyém is velem aludt, sőt! 18hónaposan kezdte a beszokást, még reggel este szoptattam. A környezetünkben sokan sápítoztak ezen, hogy napi 2x még szopott. A gondozót nem izgatta, beírta magának, annyit kérdezett, hogy déli alvásnál szokott-e, mondtam hogy nem, csak az estinél. Tovább nem is érdekelte a dolog. Az hogy velem aludt el annyiban fontos infó volt, hogy mellé ültek sokszor, simogatták a hátát.
jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!