Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A munkáltató adhat ki munkálta...

A munkáltató adhat ki munkáltatói igazolást gyed alatt?

Figyelt kérdés
Bolcsibe iratnank a kislanyunk, de valaki azt mondta, hogy gyed alatt nem adnak ki igazolast (a fonokomet is probalom elerni ezzel kapcsolatban termeszetesen). De akkor megis hogy alljak vissza dolgozni, ha nincs bolcsibe a gyerek es munkaltatoi nelkul nem veszik be…? Neharagudjatok a kerdesert elso gyermek, meg nem volt ezzel kapcsolatban tapasztalat

márc. 7. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szándéknyilatkozatot ad ki hogy x dátumtól újra munkába fogsz állni
márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy adott ki munkáltatói igazolást, hogy az "egyéb" mezőbe beleírta, hogy mikortól vesz vissza aktív állományba, de azt írta bele, amikortól elkezdtem a bent lévő szabadságaimat kivenni. Ahogy az egyes írja. Szándéknyilatkozatnak hívják.
márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan van, hogy nem adnak munkáltatói igazolást, amíg fel nem mondod a fizetés nélküli szabidat.

De szándéknyilatkozatot kéne, hogy adjanak, amiben már szerepel dátum, hogy mikortól szándékoznak visszavenni, ha sikerül a bölcsi. Nálunk legalábbis ezzel nem volt gond, megértették, hogy én nem akarom felmondani a fizetés nélküli szabit, amíg nincs bölcsis hely és kész.

márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a bölcsi oldalán letölthető a dokumentum amit ki kell töltenie a munkáltatónak.

Az van rajta hogy mikortól fogsz visszamenni és aláírják.

Ezt kell a bölcsis jelentkezés mellé csatolni.

márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!