Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen igazolás kell a munkált...

Milyen igazolás kell a munkáltatómtól, hogy másik kerületben dolgozom mint ahol lakom? Oda akarjuk iratni bölcsibe a gyereket.

Figyelt kérdés
Mi Ferencvárosban lakunk. A munkáltatói igazolásomon egy zuglói cím van, mert ott van a cég központja, székhelye. Viszont én a Belvárosi irodában dolgozom amit bérel a cég. Oda szeretnénk bölcsibe adni a gyereket, mert ez lenne a legegyszerübb nekünk, így tudnám hozni-vinni, ha baj van gyorsan ott lenni. Most zavarban vagyok, mert a bölcsi vezetöje szerint a munkáltatói alapján igazolva lesz hol dolgozom. A valóságban viszont nincs. Így milyen igazolást nyújtsak be? Irassak a HR-el valamit, hogy melyik irodájukban vagyok fizikailag? Van erre valami pdf?
2022. febr. 10. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonlóan van, én a bolcsis jelentkező lapra azt a címet írtam ahol fizikailag dolgozom a munkáltatóin meg a cég székhelye szerepel senkinek nem okozott ez gondot
2022. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!