Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van aki megbánta hogy nem...

Van aki megbánta hogy nem adta bölcsődébe a gyereket 2 évesen?

Figyelt kérdés
márc. 17. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem találkoztam ilyennel.Ha menned kell dolgozni akkor a bölcsi szükséges kényszermegoldás de a gyereknek jobb ha az anyjával van és együtt programoznak
márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem, egyiknél se. Pedig egyikükkel rettenetesen nehéz volt (autista), mégse bánom utólag se. Megérte, bölcsiben nem kapta volna meg ugyanazt. Még a fejlesztő csoportban se vállalták olyan óraszámban.

A másiknál meg végképp nem bántam. Ő volt a jutalomjáték, a pihenés. Ő majdnem 3 évesen kezdte a bölcsit és csak egy fél évet járt ovi előtt.

márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én speciel örülök hogy bölcsibe adtam. Ő is imádja én meg dolgozhatok,win-win.
márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én max 2,5 évesen adtam volna be, de akkor már nem volt rá lehetőség , utána meg ovit kezdett. Azelőtt kicsit se igényelte, utána viszont nem győztem neki biztosítani a gyerek társaságot. Nem bántam, hogy nem ment, csak sokkal könnyebb lett volna, mert ő gyerekekkel akart lenni, nem velem akkor már. És ezt nem kitalálom, hanem szinte minden nap így kelt fel 2,5 éves korától kezdve, hogy kérdezte, ma megyünk játszótérre, játszóházba és ott lesz e más gyerek vagy a kis barátai, stb. Az oviba is hamar belerázódott, hamar lettek barátai. Ha nem ilyen lett volna, akkor nem lett volna lényeges a bölcsi, mert a többi dolgot megtanítottam neki én is, de nem tudtam folyamatosan gyerekeket találni neki játszani.
márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

A nagy járt, mert visszamentem dolgozni, és istenien érezte magát.

A középső már nem ment, mert megszületett két éves kora előtt a kicsi, a kicsi meg azért nem ment, mert egy sima baba-mama tornát is végigbömbölt a sarokban, totál nem volt alkalmas a bölcsődei életre, a férjem keresetébe meg szerencsémre belefért egy év GYES.

Egyiknél sem bántam meg se azt, hogy ment, se azt, hogy nem ment.

márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi miatt lehetne megbánni?
márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Én a nagy fiamnál kicsit bánom, fiatal voltam, és nem vettem észre, hogy lemaradása van, mondjuk én jeleztem a körzetinek, hogy vannak gondok, de legyintett hogy fiú.

Azóta kisgyermeknevelő lettem tudom, hogy jó lett volna ha megy bölcsibe

márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
21%
Aki teheti, ne vigye bölcsődébe a gyereket. 4 éves korig az anyja mellett a helye.
márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!