Melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés
Ha a kisgyerek csendbe elvonul és nem játszik a bölcsiben, vagy ha délelőtt sokat sír, utána viszont elvan.
márc. 25. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Ha csendben figyel, akkor megfigyel, ismerkedik a környezettel, nyugodt és nem fél, legalábbis nem retteg.

Ha fél napot sír, majd elvan, tehát beletörődik abba, hogy nem lesz jobb, akkor feladta és nem kér már segítséget. Én ezt tartom rosszabb esetnek. A gondozók tudják, mit takar az "elvan" állapot. Ha hüppögve követi a szabályokat, hátha abból nem lesz baja, az nem jó. Ha lassan felszabadul, mert csak egy hete kezdte és nagyon új neki az egész, az megint más eset.

Kérdező, mikor kezdte és mit jelent az "elvan" állapot?

márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már fél éve bölcsis, de beteg volt hosszú ideig és múlt héten elvonult, akkor csak 2 napig vittem. Ma megint vittem és ma meg bent sírt délelőtt. Azt mondta a gondozó, mintha nem tudná mi okozza a feszültséget, mert kérdezgetik, de nem tudja elmondani.
márc. 25. 14:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!