Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit adjak kislányomnak bölcsib...

Mit adjak kislányomnak bölcsibe indulás előtt, ha ott fog reggelizni?

Figyelt kérdés

Most fogja kezdeni a bölcsit, 27 hónapos. Eddig minden reggel 1 joghurtot evett, majd délelőtt ivott 1 bögre kakaót. Ennyi elég volt neki ebédig, ha evett mondjuk kiflit út közben, tuti nem ebédelt.

Szóval 6.30kor fogom ébreszteni, 7.45-re kell beérni vele, mert 8-tól reggeli. Attól félek, ha ugyanúgy eszik itthon egy joghurtot, nem fog reggelizni, mert addigra még nem lesz éhes. Vagy igyon inkább 1 bögre kakaót? Azzal kibírja reggeliig?


2013. jún. 8. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyemek csak kakaot kapnak ebredes utan, es mielott indulunk a bolcsibe, meg isznak egy pici teat. Szerintem a kakao boven eleg.
2013. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ovi, de itthon csak kakaót kap a lányom.

Bent az oviban reggelizik.


Amíg nem volt ovis, ő is joghurtot reggelizett. Azóta uzsira vagy vacsira eszik joghurtot.

2013. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pont ma voltunk a bölcsiben érdeklődni, jöv őszeptembertől menne. minden szimpi, a napirend is, csak a reggelit nem értem:

8 tól van, aztán 10től tízórai, 12 től ebéd.

Ha majd járni fog, és én dolgozni, 8ra megyek, előtte viszem, mondjuk kb 7 kor indulunk itthonról. Én úgy nőttem fel és most is úgy élünk, hogy otthon reggelizik a család együtt. Akkor majd ne adjak neki reggelit? vagy én se egyek? vagy ott ne reggelizzen?

ok, hogy sokan rohannak és nem esznek otthon, és jó, hogy a gyerek leglább ott kap vmit, de ha jó szokások vannak, azt hogy rontsuk el?? még több mint egy év van, de hogy lesz??

2013. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy kockasajtot és kakaót vagy egy zabkekszet és teát adok reggelire,esetleg gyümölcsöt és teát... 6.30 kor és a bölcsiben reggelizik 8 kor.

Szerintem ha pár szem szőlőt eszik amíg a család reggelizik rendben van,úgy sem fogja telehalámolni magát

2013. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!