Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsibe milyen papírt...

A bölcsibe milyen papírt kérnek a munkáltatóin kívül? És a munkáltatóiban szerepelnie kell, hogy mennyit keresek?

Figyelt kérdés
Csak mert épp egy anyuka munkáltatói papírját olvastam, és ő nem írta bele. De akkor miképp állapítják meg, hogy mennyit kell fizetni? Mert úgy tudom a fizu alapján bírálják el a fizetést. És ki bírálja el, hogy mennyit kell fizetni? A bölcsi, vagy az önkormányzat?

#bölcsőde #munkáltató #fizetési igazolás
2013. jún. 24. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Munkáltatóiba nem kell beleírni, hogy mennyi a jövedelmed. Az a kereseti igazolás.

Saját tapasztalatom: vidéki kisváros, októberben írattam be egy éves lányomat, hogy 2 évesen hátha felveszik. Már akkor meg tudta mondani a bölcsivezető, hogy szinte biztosan felveszik szeptembertől. De kezdéskor már kell, hogy legyen munkahelyem. Munkáltatói igazolást kérnek, vagy szándéknyilatkozatot. De elég a papírokat a beszoktatás idején beadni. (egyébként állandó lakcím kell itt + személyi + apától ugyanezek)

1 hónappal ezelőtt el is kezdtem dolgozni Pesten, és arra gondoltam, ott is megpróbálkozom, hátha mégis jobb, ha közel a bölcsi a munkahelyemhez. Beadtuk a papírokat: munkáltatói ig, jövedelemig., vagyonnyilatkozat (!), + kérvény, hogy szoc alapon kérem a felvételt.

2013. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Atol függ hol laksz melyik kerületben ha pesti vagy mert nem minden kerületben kell fizetni a bölcsödéért ,csak az ebédért .
2013. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!