Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Anyukák! Győrben melyik...

Anyukák! Győrben melyik bölcsődében van üresedés, gondozónői hiány?

Figyelt kérdés
Most végeztem 2 éves felsőfokú OKJ-s csecsemő-és kisgyermeknevelő gondozó szakon. Bölcsibe 5 hetet voltam gyakorlaton, de egy másik bölcsibe, ahol vizsgáztam, ott az 5 nap alatt több tapasztalatot szereztem, mint a másikba. Szakszerűen mutattak meg mindent. Szeptemberben már jó lenne, ha valahol kezdhetnék dolgozni. A magánbölcsi mondjuk a fizetés miatt jobb lenne. A csecsemőotthon is tetszett Csanakon, de ott csak egy hetet töltöttem, és nem igazán foglalkoztak velünk, csak sétáltattuk a kicsiket. Ha tudtok üresedést bárhol írjatok nekem privátot kérlek! Állami vagy magánbölcsi, vagy csecsemőotthon érdekelne kizárólag Győrben! Előre is köszönöm!
2013. júl. 10. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
itt nézd meg: kozigallas.gov.hu
2013. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!