Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudtok alánlani olyan oldalt...

Tudtok alánlani olyan oldalt ahol vannak olyan állás lehetőségek ahol bölcsődében lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Néztem már a gyeremksziget és a közigállás honlapját,de szinte alig,vagy nem is találtam lehetőséget itt Budapesten!


Ha valaki tud valamit és van tapasztalata ezzel kapcsolatban akár azzal kapcsolatban,hogy mire érdemes figyelni állás keresésénél azt megköszönném! :))



2013. máj. 28. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Óvónőként, vagy dadusként szeretnél?
2013. máj. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, gondozónőként, még nagyon reggel van:-D
2013. máj. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nyilván mivel bölcsődében szerernék ezért gondozónőként!!!
2013. máj. 29. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért nem nyilvánvaló, mivel ott nem csak gondozónők dolgoznak, hanem pl dajkák is. A gondozónők a diplomások, dajkáknak okj-s végzettségük van, ezért nem mindegy.
2013. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én soha nem hallottam olyanról, h dajkák dolgoznának bölcsiben,hanem inkább oviban...
2013. máj. 29. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


nálunk a bölcsődében úgy tudom, hogy hiány van (nyugdíjba ment egy gondozónő)- Budapest 15. kerület.

Esetleg ismerősöktől, kisgyermekesektől, játszótéren stb. meg tudod kérdezni, hogy van-e üresedés- az anyukák látják, tudják ezt.

A helyedben én az önkormányzatok szociális osztályát is felhívnám, illetve a fenntartó önkrományzathoz is adnék be álláspályázatot, hátha. Vagy akár magukhoz a bölcsődei intézményvezetőkhöz is bemennék, időpontot kérnék, ha fogadnak, akkor bemutatkoznék, hagynék önéletrajzot.


Most jön a nyári leállás, előtte sok összevont csoport van, ami nagyobb megterhelés a dolgozóknak. belefér neked esetrleg az, hogy önkénteskedj vagy csökkentett munkaidős szerződéssel vagy gyakornokként bedolgozd magad valahová? Általában mindenhol örülnek a plusz lelkes munkaerőnek és ha üresedés is van, akkor ezesetben szívesen választanak téged, ha látják, hogy milyen igényes vagy a munkádra és milyen szorgalommal végzed azt.


Sok sikert, szép napot:

2013. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Nagyon szépen köszönöm! :) Megkérdezhetem,hogy melyik bölcsődében dolgozik Ön/dolgozol?

2013. máj. 30. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Az Eszterlánc bölcsiben hiány van Kispesten a lányom csoportjában.

Remélem, valakit találnak, mert ma is délben el kellett hoznom, mivelhogy itthon vagyok (de amúgy éjjel-nappal dologozom vállalkozóként - könyvelek).

Mondjuk őket is megértem, nem könnyű munka ez.

Nem próbálod meg?

2013. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as Válaszoló:Köszönöm próbálkozom több helyen is.Lehet ott is megfogom. :)
2013. máj. 31. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg ezt is!

2014. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!