Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen konfliktusaitok voltak...

Milyen konfliktusaitok voltak a bölcsődei gondozónőkkel vagy óvónőkkel?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Óvónővel volt nézeteltérés, nem nevezném annyira konfliktusnak. Abban nem értettünk egyet, hogy mit kell tennie a gyereknek, ha bántja a másik. A lányom szólt az óvónéninek, erre azt mondták, ne legyen árulkodós. aztán mondtam neki, hogy adja vissza, ha nem szól rá az óvónéni a másikra. Erre ő persze büntetést kapott. Ekkor kérdeztem meg, hogy mégis mit kellene ez esetben tenni...nem volt válasz, csak annyi "miért nem szóltál?"...Na itt azt mondtam a lányomnak, hogy ennyi, menjen az óvónéni mellé, ha bántják, mert ott látja, és nem meri tovább csinálni a másik gyerek.
2013. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. aug. 14. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik! Mi lett a vége? Nagyon sajnálom a kisfiad, az enyém most lesz bölcsis, most beparáztam...
2013. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon durva. :( Mi lett végül?
2013. aug. 17. 06:57
 6/6 anonim ***** válasza:

3.-ik vagyok!


Bemenetem a vezetőhöz,mindent szóról szóra elmondtam neki!Azt mondta figyelni fogja a kisfiam gondozónőjét!

Utánna mintha kicserélték volna a gondinénit,puszilgatta,simogatta,szeretgette a fiam!Tehát sztem a vezető beszélhetett vele a gondinéni meg rájött hogy az én fiam nem hülye és mindent elmond otthon mert megbízhat bennünk!

Azóta már hallottam erről a nőről cifrább dolgokat is pl:keménylapos könyvel veri a gyerekek fejét,kinyitja rájuk télen alvás közben az ablakot had fázzanak meg!(ezt egy régen ott dolgozó dajka mondta ergo biztos forrás nem csak városi pletyka)Állítólag 1x régebben már aláírást is gyüjtöttek,hogy rúgják ki de mivel a férje az Önkormányzatnál dolgozik így nem történt semmi!

Na a lényeg hogy a Fiamat utánna már nem bántotta,sőt szeretett is járni és valamilyen szinten a végére már meg is szerette.

A kakagond pedig azóta már helyreállt!

Ez a mi történetünk!

2013. aug. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!