Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Igaz, hogy elég 3 hónappal...

Igaz, hogy elég 3 hónappal előbb jelentkezni a csepeli bölcsődékbe?

Figyelt kérdés

Csepeli vagyok. Ma voltam (2013.10.15) a Humán Szolgáltatások Igazgatóságánál (Kiss János alt. utca) és ott kikértem egy jelentkezési lapot, ami a kertvárosi, erdősori és belvárosi bölcsődékbe jó Csepelen. Ott azt mondták töltsem ki, meg írja alá az orvos és a védőnő, ill. személyes okmányok fénymásolata mellé és adjam le 3 hónappal a munkába állás előtt. Érdekes, mert kevésnek tartom, nincs túljelentkezés? Biztos felveszik a babót ilyen rövid határidővel? Ott azt is mondták, hogy tévhit, hogy 1 évvel akár előbb kell jelentkezni, mert az orvosi aláírást is csak akkor fogadják el rajta, ha 3 hónapnál nem régebb. Ez tényleg így van? Nem akarok kockáztatni mert 2014 júliusában lejár a GYED-em és szeptemberbe ha törik, ha szakad munkába kell mennem,a magán bölcsi nem játszik, nem engedhetjük meg magunknak. Elég leadni az esetemben májusban a jelentkezési lapot?

Köszönöm válaszotokat előre is!


2013. okt. 16. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden bölcsiben van jelentkezési időszak (általában ápr-máj), akkor van a legnagyobb esély, hogy fölveszik az azt követő szeptemberre. Évközben is lehet jelentkezni, de akkor többször van visszautasítás.
2013. okt. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, 3 hónap az nagyon kevés! MOST add le! Én is egy évvel előre jelentkeztem és így volt jó! (Kertvárosi)
2013. okt. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem is most kéne leadnom, de a hölgy szerint aki a recepciónál van (a Kiss J. alt. utcába), csak úgy fogadják el az orvosi és védőnői aláírást, hogy az 3 hónappal előbb van csak aláírva a jelentkezési lapon. Meg amit az orvos kiad orvosi igazolást, azon is van dátum és hogy az se legyen 3 hónapnál régebbi.

Nem igazán értem én se, de szerdán megyek amúgy is a gyerekkel orvoshoz, meg fogom ott is kérdezni a doktornőt, ő csak tudja milyen időközönként ír alá és mennyivel előbb bölcsődei jelentkezési lapokat.

A védőnővel már beszéltem, ő is azt állítja, hogy 3 hónappal előbb kell aláírnia a papírt és hogy ne aggódjak, mert ők is ezt a bölcsődéktől tudják, most már ez az új "rendszer".

Köszönöm válaszaitokat!

2013. okt. 26. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Provokatív kamu. Nem unalmas? Vagy minek emelted ki?
2018. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi nem ide :)
2018. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!