Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Levelezős vagy látogatásnélkül...

Levelezős vagy látogatásnélküli tanítóképző? Hová érdemes jelentkezni? Ahol rövidebb idő alatt, vagy kevesebb költséggel lehet tanulni? Esetleg idén ősztől is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pótfelvételin tudsz jelentkezni július végétől fizetős levelezőre. Olyan nincs, hogy látogatás nélküli, kéthetente vannak órák, általában pénteken-szombaton.
2013. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát...nézd meg Nagykőrösön mi a helyzet a Károlin.

Én oda jártam, igaz nem tanító szakra, de szerintem náluk is úgy volt a levelezőn, hogy kb havonta két alkalom (péntek-szombat non-stop, és kb 90.000Ft-ra számolj / fél év, mert pótfelvételin már csak költségtérítéses formákat találsz.

2013. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Látogatás nélküli bocs de ezen megszakadok. Persze csak úgy adnak egy diplomát, hogy még órára se jártál, hol élsz te?
2013. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

...hát igen, semmiből nem lehet várat építeni, hiába vannak nálad a téglák......

Olyat sehol nem találsz ahova nem kell elmenni, egyedül az ELO-nál végezhetsz valamilyen tanfolyamot, olyat aminek a végén lehet szerezni egy OKJ-t. Ugye ez a tanítóképzőhöz elég messze van.

2013. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!