Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tényleg harisnya rövidnadrágga...

Tényleg harisnya rövidnadrággal most a szokás bentinek bölcsiben, oviban kisfiúknak?

Figyelt kérdés
Nektek hogy van öltözve a hideg időszakban kint és bent? Az egybe overált jobban szeretik a gondozónénik mint a két részest?
2013. okt. 22. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy divat-e vagy nem, de én így adtam be mindig a fiam a bölcsibe (4 éve volt). Én azért szerettem jobban, mert nem volt rá esélye, hogy lehúzza a zokniját, nem csúszott fel a nadrágszára csúszkálásnál és alvásnál. a rövidnadrág plusz réteg volt a popóján, ha leült. Pisilésnél nehezebb, mert két réteget kell lehúzni, de megszokta. Az egybe overál egyáltalán nem jó, mert ha sietve kell lehúzni sokkal nehezebb és hamarabb becsorog. Ráadásul ha már nagyobb, akkor egyedül kell megoldania és egy egybe overál még komplikált nekik.
2013. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Na, én meg direkt olyat vettem bölcsisnek ami egyben van. Úgy gondoltam, hogy azt egyszerűbb ráadni. :O Bár van 2 olyanja is ami nem. Mondjuk őt mindenképpen öltöztetni kell, kicsi még és pelusos. Csak 22hós.
2013. okt. 22. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is ez volt a szokás. :)

Sokkal jobb így, mert sokszor rendre elfelejtik a daduskák normáisan felöltöztetni, és a benti hosszú nadrágba viszik ki az udvarra őket. Jó ha van harisnya, nem sül bele télen sem, kintre mennek meg csak ráhúzza a hosszú gatyót.

2013. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...folyt....télen természetesen hidegebb időkben..:)
2013. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 26 fokra fűtenek a bölcsiben!!!!!!!!Őrület,reggel totál leizzadok,míg átöltözünk.Úgyhogy csak póló,nadrág,zokni.Amúgy meg csak akkor mennek ki,ha jó idő van.Télen állítólag nem,mert csúszik a kő az udvaron,balesetveszélyes.Nem nagy részen,kicserélhetnék,csak hát a pénz....Érden ez van.Sétálóutca az kell,de a bölcsiben nem jut pénz 10nm-en kicserélni a járólapot...
2013. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Én nem öltöztetem így, nem szép szerintem. Oviban meleg van. Bent nadrágban van, persze harisnya nélkül. Ha kimennek ráhúzza a nadrágra a bélelt nadrágot. Nálunk nem szoktak morogni ha két részes overál van, segítenek a gyerkőcnek a felvenni.
2013. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!