Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A harisnya alá, vagy a harisny...

Harisnyababee kérdése:

A harisnya alá, vagy a harisnyára szokás zoknit venni?

Figyelt kérdés
Party után elmentünk még az egyik haverhoz, ahol 2 kiscsajon is láttam, h zoknira vették a harisnyát. Nadrág alatt volt rajtuk a harisnya,ez érthető is, hisz elég hideg volt, na de hogy a zoknit alulra...?! Vagy ez így szokás? Csak mer beugrott, h máskor is láttam már ezt a kombinációt.
2011. okt. 15. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ha a hideg miatt veszek fel harisnyát nadrág alá próbálok inkább lábfej nélkülit felvenni, mert a lábfejes harisnya és a zokni sajnos szokott kicsit csúszkálni a lábamon és nyomja a lábujjaimat, nekem voltak már gondok lábujjgyulladással, aztán inkább nem kísérletezek.

Ha meg mondjuk rövidnaci vagy szoknya alá veszek, akkor nem veszek fel zoknit.


Mondjuk most elgondolkoztam, lehet, hogy kipróbálom, hogy zoknira veszem fel a harisnyát, mert eddig mindig fordítva vettem fel és úgy elcsúszkált.

16/L

2011. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, azért így vették fel, mert így nem annyira látszik kívülről, hogy zokni is van.. nem néz ki olyan furán :)


Egyébként inkább a zoknit szokás kívülre..

2011. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem harisnyára! :) Fordítva kicsit fura.
2011. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, gondolom ők is a hideg miatt vették a harisnyát a nadrág alá, mert amíg a nadrág meg a cipő takartra nem volt cink. (Mert nem is látszott ugye.:)) De a házban ahol voltunk le kellett venni a cipőt, és úgy már azért nagyon idétlenül nézett ki.. xD xD xD
2011. okt. 15. 12:13
 5/6 anonim válasza:
A testszínű harisnyára egy csajszin nagyon sexy tud lenni lóés feláll a faszom is:D:D
2012. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

zoknira harisnyát..... ez fura :/

max ha tél van és hideg van otthon akkor a harisnyára húzok egy jó meleg vastag zoknit :)

de máshogy nem, meg mások előtt...

2015. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!